+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нові корпоративні продукти Лабораторії Касперського в новому 2012 році

У першій половині 2012 року заплановано вихід нових рішень для захисту віртуалізованих середовищ – Kaspersky Security for Virtualization, та серверів Microsoft SharePoint.

Разом з виходом нових продуктів, «Лабораторія Касперського» готує до випуску оновлення поточних версій деяких продуктів та програм, наприклад, Антивірус Касперського для Proxy Servers, Kaspersky Security для Microsoft Exchange Servers, Антивірус Касперського для Linux Mail Server, Антивірус Касперського для Novell NetWare.

І це далеко не всі новинки 2012 року, друге півріччя наступного року також буде багатим на релізи нових продуктів.

 

 • Антивірус Касперського для Proxy Server Maintenance Pack (MP) 3 – значне оновлення рішення для антивірусного захисту корпоративних користувачів від загроз у мережі – пропонує нове, більш ефективне антивірусне ядро, а також розширює можливості масштабування за рахунок підтримки багатопроцесорних і багатоядерних систем, а також віртуальних середовищ. Основи сигнатур, та евристичний аналізатор, за рахунок чого значно підвищується рівень детектування загроз. Крім того, оновлене рішення забезпечує приріст продуктивності до 50% при скануванні інтернет-трафіку порівняно з попередніми версіями. Оновлення Maintenance Pack 3 також забезпечує підтримку HTTP Partial Mode. Це відкриває можливість перевірки файлів, що завантажуються спеціалізованими програмами, такими як менеджери завантажень.

  Дата релізу: 15.12.2011!

  • Kaspersky Security 8.0 для SharePoint Server

  Дата релізу: I квартал 2012 р.

  • Kaspersky Security для Microsoft Exchange Server Maintenance Pack (MP) 1. Нова версія рішення щодо захисту поштового трафіку в компанії представляє ряд нових функцій, спрямованих на підвищення ефективності захисту від спаму та покращення засобів управління. Серед найважливіших нововведень варто відзначити підтримку хмарної системи безпеки Kaspersky Security Network, нову службу Enforced Anti-Spam Updates, а також консоль для моніторингу основних параметрів роботи у режимі реального часу. Крім того, у рішенні тепер реалізовано повну підтримку технології Database Availability Group у версії Microsoft Exchange Server 2010.

  Дата релізу: I квартал 2012 р.

  • < b>Kaspersky Security for Virtualization (KSV) - це рішення, спрямоване на підвищення якості захисту віртуальних машин на базі VMware і не потребує встановлення додаткових агентів. Kaspersky Security for Virtualization забезпечує безпеку віртуальних сховищ, серверів та робочих станцій без встановлення додаткових агентів. У Kaspersky Security for Virtualization використовується нове антивірусне ядро ​​«Лабораторії Касперського». Нове рішення повністю інтегроване з Kaspersky Security Center, що надає великі можливості у гнучкому управлінні захистом віртуалізованого середовища.

  Дата релізу: II квартал 2012 р.

  • < b>Kaspersky Security 8.0 для Linux Mail Server приходить на зміну Антивірусу Касперського для Linux Mail Server. Важливим кроком у розробці цього рішення є перехід на нове антивірусне ядро, що дозволяє значно підвищити якість детектування загроз та забезпечити максимальний захист поштових серверів на базі Linux. Новий продукт повністю інтегрований з нещодавно вийшов інструментом централізованого управління Kaspersky Security Center.

  Дата релізу: III квартал 2012 р.

Інші новини