+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія програмного продукту DeviceLock 6.2.1

Що нового в DeviceLock® 6.2.1 порівняно з версією 6.2:

  • Додано підтримку Microsoft Windows Vista. Тепер DeviceLock Service та консолі керування можуть інсталюватися та працювати на комп'ютерах під керуванням Windows Vista. DeviceLock Service підтримує як 32-бітні, так і 64-бітні платформи.
  • Додано інтеграцію з продуктом TrueCrypt. TrueCrypt - це безкоштовний продукт, який постачається у вихідних кодах, призначений для прозорого шифрування дисків. Тепер DeviceLock може виявляти диски, зашифровані TrueCrypt (USB-флешки та інші знімні пристрої) та застосовувати спеціальні "політики шифрування" до них. Використовуючи такі політики, можна, наприклад, дозволити запис лише зашифрованих даних на знімні пристрої та заборонити запис незашифрованих даних.
  • Додано централізований моніторинг, що дозволяє DeviceLock Enterprise Server контролюватиме поточний стан агентів на віддалених комп'ютерах шляхом періодичного опитування, і зберігати в журнал моніторингу поточний стан, версію та відомості про налаштування кожного агента. Крім того, DeviceLock Enterprise Server періодично порівнює поточні політики безпеки (налаштування) агентів на вказаних адміністратором комп'ютерах з еталонними політиками, збереженими в XML-файл, і записує інформацію про виявлені відхилення журналу моніторингу. При цьому можлива автоматична заміна поточних безпекових політик на еталонні.
  • Тепер адміністратор у стандартній консолі керування DeviceLock може створювати MSI-пакети з певними налаштуваннями. За допомогою такого спеціально створеного інсталяційного пакету Microsoft Installer (MSI), агенти DeviceLock можуть бути встановлені на віддалені комп'ютери з уже певними політиками безпеки (налаштуваннями).
  • DeviceLock Service тепер автоматично додає себе до списку винятків для Windows Firewall на Windows XP/Server 2003/Vista.

Дізнайтеся більше про DeviceLock 6.2.1 на http://www.devicelock .com/ua/news/945.html

Безкоштовна, 30-денна пробна версія доступна для завантаження з сайту компанії «Смарт Лайн Інк».

Інші новини

Найкраща ціна