+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нове бачення інтелектуальних комунікацій у Office 365

Інтелектуальні комунікації виходять за рамки звичних уніфікованих комунікацій, дозволяючи людям ефективніше виконувати завдання з мінімальним перемиканням уваги, брати участь у більш продуктивних нарадах, які грамотно розподілені за часом, та краще керувати своїми щоденними контактами.

Microsoft Teams є основою інтелектуальних комунікацій. Спілкування, наради, файли, програми Office та інтеграція зі сторонніми додатками — все це об'єднано в загальному просторі для командної роботи в Office 365. Зараз, через 6 місяців після його запуску, рішення Microsoft Teams вже використовують більше 125 000 організацій по всьому світу. Це підтверджує, що на сьогоднішній день командна робота є запорукою успішної діяльності.

Щоб втілити бачення інтелектуальних комунікацій, Microsoft запровадила у Teams комплексний інструментарій для проведення дзвінків та нарад, а також дані та аналітику з Microsoft Graph. Також розроблено план майбутніх інновацій, щоб надихнути команди на ще грандіозніші звершення.

Все це створюється на базі нової сучасної інфраструктуриSkype для голосових та відеокомунікацій корпоративного рівня. Хмарна архітектура наступного покоління вже забезпечує комунікацію у Teams та стрімко розвивається. Нова інфраструктура допоможе прискорити процес впровадження інновацій та підвищить якість комунікацій.

У міру розвитку цих можливостей Teams розвиватиметься як основний клієнт інтелектуальних комунікацій у Office 365 і поступово замінить клієнт Skype для бізнесу, який зараз використовується.

Майбутнє ділових зустрічей

Подібне об'єднання комунікацій, співробітництва та інтелектуального підходу надасть такі нові можливості для проведення дзвінків та нарад:

  • Перед початком наради Teams запропонує документи на тему та детальну інформацію про учасників, щоб ви змогли краще підготуватися.
  • У ході наради будь-яка мова може бути записана в звуковому та текстовому форматі із зазначенням тимчасових міток, додаванням субтитрів та розпізнаванням голосу для співвіднесення реплік з конкретними людьми.
  • Після наради запис та стенограма, збережені у хмарі, можуть бути автоматично додані на відповідний канал, щоб усі учасники команди могли вивчити, проіндексувати та переглянути всі записи, документи, нотатки та завдання.

Представляємо нові можливості проведення дзвінків та нарад у Teams

Протягом останніх 6 місяців Microsoft покращувала комунікаційні можливості Teams, додавши такі функції, як планування нарад, інтеграцію з календарем в Outlook і наради з мобільних пристроїв. Також на початку цього місяця розпочато розгортання нової функції - гостьового доступу, щоб ви могли використовувати Teams для спільної роботи з людьми поза вашою компанією. У найближчі місяці Microsoft почне додавати до Teams нові функції дзвінків: вхідні та вихідні дзвінки через ТЗОП, утримання та передачу виклику, а також голосову пошту.

Також Microsoft збирається розширити можливості нарад, зокрема реалізувати аудіоконференції (доступні для попередньої оцінки вже сьогодні), що дозволяють учасникам приєднуватися до наради в Teams, просто набравши телефонний номер, та взаємодія між Teams та Skype для бізнесу, що включає універсальну присутність та спільні дзвінки та повідомлення.

Це лише початок великої хвилі майбутніх нововведень, які поповнять Teams ключовими можливостями для проведення нарад та телефонних дзвінків.

Що далі?

Користувачі Office 365 можуть скористатися можливостями Microsoft Teams вже сьогодні. Майкрософт хоче надати чіткий план розробки Teams, щоб клієнти могли розуміти, коли вони зможуть почати використовувати Teams для своїх цілей.

Microsoft продовжить підтримку Skype для бізнесу у складі Office 365 та локально встановлених версій Skype для бізнесу Server. Для тих клієнтів, які поки не готові перенести свої УВАТС та відеоконференції у хмару, Microsoft випустить нову версію Skype для бізнесу Server, вихід якої очікується у другій половині 2018 року.

Клієнти Microsoft Teams та Skype для бізнесу можуть працювати спільно, щоб ви могли порівняти їх та знайти найкращий варіант для своєї організації.

Інші новини