+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нове рішення Veeam Availability Suite на службі "Always-On Business"

Компанія Veeam® Software, постачальник інноваційних рішень для доступності даних у Сучасних ЦОД (Availability for the Modern Data Center™), анонсує вихід нового рішення Veeam Availability Suite™ (у продажу з 3 кварталу 2014 року), що надає користувачам можливість безперервного доступу до інформації та додатків у будь-яких умовах. За допомогою Availability Suite компанія Veeam передбачає появу нової категорії рішень, раніше недоступних системам захисту даних, аварійного відновлення та резервного копіювання – рішень, що втілюють концепцію «Always-On BusinessTM».

Нові можливості Veeam Availability Suite v.8:

  • Інтеграція з NetApp: Технологія резервного копіювання за допомогою апаратних знімків (Veeam's Backup from NetApp SnapShot®) дозволяє створювати резервні копії даних на базі апаратних знімків NetApp SnapShot™ кожні 15 хвилин або частіше, не впливаючи на робоче середовище. Резервне копіювання здійснюється безпосередньо з апаратних знімків та виконується у 20 разів швидше порівняно з іншими рішеннями компаній-конкурентів. Крім того, Veeam Explorer for Storage Snapshots забезпечує швидке, зручне та безкоштовне відновлення віртуальних машин, файлів гостьової ОС та додатків із систем NetApp SnapShot, SnapMirror® та SnapVault®.
  • Інтеграція з EMC Data Domain Boost ™: Суттєво скорочує час створення копії, дозволяючи в 10 разів швидше перетворювати резервні копії файлів та здійснювати весь бекап до 50% швидше за зниження навантаження на пропускну здатність каналів до 99%. Повна підтримка Fibre Channel дозволяє здійснювати резервне копіювання на Data Domain без використання мережі Ethernet.
  • Veeam Explorer for Microsoft SQL: Дозволяє користувачам миттєво відновлювати окремі об'єкти бази даних у вихідне або нове розташування, у тому числі відновлювати бази даних на певний момент часу або щодо конкретних операцій шляхом резервного копіювання та відтворення журналів транзакцій.
  • Поліпшена реплікація:У новій версії додана вбудована акселерація WAN для завдань реплікації, а також можливість виконання реплікації на основі даних із резервних копій. Крім цього, системні адміністратори зможуть скористатися перевагами нових планів перемикання на резервну віртуальну машину/репліку, а також виконувати заплановані перемикання на резервну віртуальну машину/репліку для спрощення міграції датацентрів без ризику втрати даних та покращених показників RTPO.
>

Висока продуктивність досягається Veeam Availability Suite завдяки п'яти ключовим перевагам рішення (всі статистичні дані наведені на підставі дослідження клієнтів ESG's “Veeam Customer Insights Survey”):

  • Висока швидкість відновлення: Швидке відновлення необхідної інформації у повній відповідності до вимог IT-фахівців. 96% випадків відновлення даних за допомогою рішень Veeam здійснюються в межах цільового часу відновлення (RTO), передбаченого угодами про гарантований рівень обслуговування, тоді як при застосуванні інших рішень аналогічний показник не перевищує 78%.
  • Запобігання втраті даних: Практично безперервний захист даних (Near-CDP) у комбінації з гнучкою системою аварійного відновлення. 83% клієнтів Veeam відзначають підвищення ступеня довіри до системи резервного копіювання порівняно з досвідом використання аналогічних систем.
  • Верифікація можливості відновлення: Гарантоване відновлення кожного файлу, програми або віртуального сервера за будь-яких обставин. 71% клієнтів Veeam відзначають високу надійність резервних копій в порівнянні з досвідом використання інших рішень. Lab, що компенсує витрати на систему відновлення та резервного копіювання. 66% користувачів, які протестували можливості рішення Veeam для моніторингу, звітності та планування, відзначають високу якість продукту в порівнянні з досвідом використання інших рішень.
  • Комплексний контроль: Профілактичний моніторинг та повідомлення користувачів потенційні проблеми до їх появи. 71% клієнтів, які використовують інструменти моніторингу та звітності Veeam, зазначають, що їх розуміння можливих ризиків суттєво покращилося порівняно з досвідом використання інших рішень.

 

 

Інші новини