+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нове корпоративне рішення "Лабораторії Касперського" для Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows отримало найвищі оцінки за результатами тестування, проведеного лабораторією AV-Test.

У дослідженні, проведеному в липні-серпні 2011 року, окрім бета-версії Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows брали участь шість продуктів класу endpoint security інших виробників. За результатами випробувань рішення «Лабораторії Касперського» перевершило суперників за кількістю набраних очок і посіло перше місце завдяки відмінним результатам у розпізнаванні та видаленні шкідливого ПЗ, а також зручності використання та швидкості роботи.
 
Під час тестування оцінювалася ефективність роботи захисних рішень у різних ситуаціях, у тому числі захист від атак нульового дня, розпізнавання шкідливих об'єктів, а також виявлення та видалення шкідливих програм із вже заражених машин. Крім того, враховувалися такі фактори, як продуктивність (оцінювалася уповільнення роботи комп'ютера) та кількість помилкових спрацьовувань. за За підсумками тестування рішення Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows отримало 16 балів з 18 можливих (при середній оцінці 12,8 бала), і випередило найближчих конкурентів як за кількістю віддалених шкідливих програм, так і за продуктивністю, при цьому не допустивши жодного помилкового спрацьовування.
 
Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows також показало 100% результат при тестуванні «в реальних умовах», під час якого оцінювалася ефективність захисту від атак нульового дня, мережевих та поштових загроз. При статичному тестуванні рішення «Лабораторії Касперського» розпізнало 99% більш ніж з 230 000 зразків шкідливих програм. Стовідсотковий результат було досягнуто при виявленні широко поширених шкідливих програм (5000 семплів). Також нове рішення забезпечує ефективне видалення шкідливого програмного забезпечення. Так було виявлено 95% активних шкідливих програм, з них видалено 85% (за середнього показника 74%).
 
Нове корпоративне рішення має низку переваг і гарантує високий рівень безпеки, який підтверджується стовідсотковим результатом у тесті на виявлення атак нульового дня та широко поширених шкідливих програм. Завдяки нашому новому корпоративному рішенню компанії зможуть значно підвищити рівень безпеки своєї IT-інфраструктури, використовуючи списки довірених додатків та функцію Контролю програм, а також дані, що надходять із хмарного сервісу Kaspersky Security Network».
 
У дослідженні AV-Test також брали участь корпоративні продукти F-Secure, McAfee, Microsoft, Sophos, Symantec і Trend Micro. Детальні результати тестування Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows доступні на сайті лабораторії AV-Test: www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/test-reports/?tx_avtestreports_pi1% 5Breport_no%5D=113234.

Інші новини

Найкраща ціна