+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія VMware vCloud Availability for vCloud Director 2.0

Компанія VMware випустила оновлену версію рішення vCloud Availability for vCloud Director 2.0, призначеного для створення резервної інфраструктури в одній з публічних хмар сервіс-провайдерів на основі VMware vCloud Director (так звана послуга Disaster-Recovery-as-a-Service, DRa ).

Це рішення, яке працює на майданчиках IaaS-провайдерів, побудоване на базі технології vSphere Replication і використовується у тисяч клієнтів по всьому світу.

Нові можливості vCloud Availability for vCloud Director 2.0:

1. Five-minute Recovery Point Objective.

Тепер показник RPO (вимоги до контрольної точки відновлення) зменшено до 5 хвилин, що дозволяє захищати програми рівня Tier 1.  Спільно з технологією Multi Point in Time Recovery Snapshots (MPIT) це дозволить забезпечити постійний захист бізнес-критичних систем.

2. vSphere 6.5 Support.

Остання версія віртуалізації платформи vSphere 6.5 тепер повністю підтримується. Довго звичайно чекали цього релізу, але за запевненнями VMware більшість сервіс-провайдерів ще тільки почала апгрейд на нову версію платформи.

3. Вдосконалення до Service Provider Portal.

Для клієнтів сервіс-провайдера тепер надається окремий інтерфейс з управління та моніторингу процесу реплікації. Наприклад, клієнт сам може відрегулювати параметр RPO для своїх віртуальних сервісів, що реплікуються в хмару, або подивитися статус віртуальних машин, що реплікуються. Крім того, була суттєво покращена продуктивність, а також з'явилася функція impersonation, яка дозволяє сервіс-провайдеру увійти в панель управління інфраструктурою як клієнт та бачити те саме, що й він, з метою підтримки та вирішення проблем.

4. Seamless upgrades.

Оновлення продукту тепер безшовні і тепер не є болючим для сервіс-провайдера процесом.

Інші новини

Найкраща ціна