+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія веб-консолі Eset Remote Administrator

В оновленій Eset Remote Administrator — веб-консолі для централізованого управління безпекою в корпоративній мережі, реалізована розрахована на багато користувачів модель безпеки. З нею можна створювати різні облікові записи користувачів, відкривати їм доступ до необхідних груп та об'єктів, задаючи три рівні доступу для кожного об'єкта — читання, використання, запис.

Розрахована на багато користувачів модель для великих компаній з одним централізованим сервером і кількома адміністраторами, кожен з яких має доступ тільки до робочих станцій свого регіону або філії. Модель зручна також для провайдерів послуг, які керують із одного сервера комп'ютерами своїх клієнтів.

Eset Remote Administrator підтримує програму реєстрації пристроїв Apple (DEP). Компанія може повноцінно керувати корпоративними мобільними пристроями на iOS, зокрема, визначати початкову конфігурацію, задавати настройки безпеки, створювати білі та чорні списки програм, налаштовувати взаємодію користувача з програмами та фільтрувати веб-контент.

У новій версії Eset Remote Administrator передбачена інтеграція із системою управління подіями інформаційної безпеки (SIEM) IBM QRadar. Всі основні події в Eset Remote Administrator можна експортувати у форматі LEEF для подальшого завантаження IBM. Eset Remote Administrator відображається в консолі IBM QRadar як журнал подій.

Інші новини