+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія рішення для захисту корпоративної хмарної пошти для Microsoft Office 365 підтримує захист сховища OneDrive

Нова версія рішення для захисту корпоративної хмарної пошти для Microsoft Office 365 підтримує захист сховища OneDrive

«Лабораторія Касперського» випустила нову версію свого рішення для захисту хмарної корпоративної пошти Kaspersky Security для Microsoft Office 365: тепер продукт розпізнає та блокує кіберзагрози не лише у сервісі Exchange Online, а й у сховищі OneDrive. Оновлене рішення використовує евристичні методи, машинне навчання та інші технології нового покоління для захисту електронної пошти від програм-вимагачів та шифрувальників, шкідливих вкладень, спаму, фішингу, а також раніше невідомих загроз.

Хмарне сховище документів дає організаціям такі необхідні сьогодні гнучкість, оперативність та можливість вести справи у будь-який час та в будь-якому місці. Водночас такий спосіб зберігання корпоративної інформації несе із собою і потенційні ризики, оскільки серед великої кількості файлів не завжди можна побачити щось підозріле. Більше того, як показують результати опитування «Лабораторії Касперського», дві третини офісних працівників (65%) важко згадати, що саме вони додали до загальних хмарних папок.

Kaspersky Security для Microsoft Office 365 запобігатиме проникненню та поширенню загроз у корпоративній пошті та хмарному сховищі. Рішення фільтрує вхідні та вихідні повідомлення, перевіряючи їх за багатьма різними критеріями. Наприклад, оновлений Kaspersky Security для Microsoft Office 365 може розпізнати шкідливе вкладення, навіть якщо зловмисник старанно намагався замаскувати справжні формати та атрибути файлів. А для боротьби з такою поширеною та небезпечною загрозою, як фішинг, рішення застосовує безліч новітніх технологій, включаючи нейромережі: завдяки такому підходу можна виявити навіть так званий фішинг «нульової години», запобігши тим самим витоку цінних корпоративних даних.

«Хмарні сховища, зокрема OneDrive, – популярний інструмент, що широко використовується в бізнесі. Але швидкий та легкий доступ до спільних файлів є не тільки у співробітників, у хмарні папки може проникнути і шкідливе програмне забезпечення. Отже, цей цінний ресурс, як і будь-які інші активи компанії, треба ретельно захищати. Спеціальне рішення Kaspersky Security для Microsoft Office 365 дозволяє організаціям отримувати максимум переваг від сервісів спільної роботи, не турбуючись про цілісність і захищеність даних, що зберігаються в них»

Інші новини