+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія PROMT 12 вже у продажу!

Компанія PROMT представила нову версію перекладачів PROMT 12.

З 13 вересня 2016 року всі користувачі можуть придбати оновлений PROMT Translation Server 12, а також десктопні версії продуктів для приватних та корпоративних користувачів.

Чотири роки поспіль, з 2013 по 2016, PROMT отримує кращі оцінки експертів за автоматичний переклад з англійської мови на російську на семінарі з автоматичного перекладу під егідою міжнародної Асоціації комп'ютерної лінгвістики (ACL).

Високу якість перекладу в оновленій версії вдалося досягти за рахунок нових інтелектуальних алгоритмів, перевірених на новинних та технічних текстах, а також постійної актуалізації контенту словників та мовних моделей.

PROMT Translation Server 12: вперше з налаштуванням у подарунок

За традицією, найбільше корисних змін отримав флагманський продукт компанії PROMT – серверний перекладач PROMT Translation Server. На цей раз розробники зосередилися на способах налаштування програми під завдання Замовника.

Вперше PROMT Translation Server постачається в комплекті з послугою – пілотним проектом з індивідуального налаштування рішення. Протягом 40 годин експерти PROMT проведуть оцінку поточної якості перекладу та розроблять додатковий компонент, який забезпечить більш точний та граматично правильний переклад власної документації Замовника. У результаті кожен клієнт отримує індивідуальне рішення, адаптоване до специфіки його завдань, а також рекомендації від експертів PROMT щодо комплексного настроювання.

Окрім експертної настройки, яку безкоштовно отримує кожен покупець PROMT Translation Server 12, до переваг нової версії перекладача відносяться зміни, які дозволяють кожному користувачеві легко налаштувати переклад самостійно:

База реальних прикладів використання з інтелектуальним пошуком

Нова версія PTS 12 має вбудовану базу реальних прикладів перекладу, виконаних людиною. Тепер при перекладі слів або виразів користувач може подивитися, як змінюється переклад залежно від контексту, і вибрати варіант з готових текстів. База складалася на основі перекладів, виконаних професіоналами, і містить великий обсяг прикладів з різних предметних областей (комерція, медицина, фінанси, машинобудування та ін.);

Плагін до SDL Trados Studio 2009 та пізніших версій

Плагін дуже зручний для автоматичного поповнення баз Translation Memory автоматичним перекладом. Професійному перекладачеві залишається лише відредагувати автоматичний переклад усередині SDL Trados Studio.

Супер-конфіденційний режим роботи

Спеціальний режим перекладу для керівників та топ-менеджерів компанії, при якому весь перекладений контент не зберігається на сервері перекладу, а значить, залишається невидимим для інших користувачів, включаючи адміністратора сервера.

Інші корисні інструменти

Пам'ять перекладів користувача, перенесення даних користувачів «одною кнопкою», зручний режим відображення перекладених документів та багато іншого.

Збільшився список мов, доступних для підключення до серверного перекладача. У новій версії з'явилася можливість додати мовні пари російська корейська і російська угорська. І тепер загальна кількість мов, що підтримуються, досягла 20!

Оновлення десктопних рішень: 6 нових мов та новий плагін

Нововведення торкнулися і всієї лінійки десктопних продуктів компанії для приватних і корпоративних користувачів PROMT 12.У всіх продуктах актуалізовано зміст словників, а плагін PROMT Агент для миттєвого перекладу слів або фрагментів тексту тепер пропонує варіанти перекладу(! ). Тепер при виділенні слова чи словосполучення у спливаючому вікні PROMT Агент відкриється словникова інформація, структурована частинами мови. Агент працює через гарячі клавіші або відразу по виділенню тексту мишею – новий режим, який можна увімкнути у налаштуваннях плагіна.

В якості бонусу до всіх десктопних продуктів додано можливість перекладу з арабської, китайської, турецької, казахської, фінської та японської мов в онлайн-режимі, що особливо стане в нагоді тим, хто самостійно планує подорожі або робить покупки в іноземних інтернет-магазинах.

Найприємніший сюрприз чекає професійних перекладачів – у рішення PROMT Expert і PROMT Freelance доданий плагін до SDL Trados Studio (версії 2009 і вище) для простої та зручної інтеграції функцій автоматичного перекладу та технологій Translation Memory.

Безкоштовний тест-драйв

З 13 вересня всім бажаючі можуть протягом 30 днів пройти безкоштовний тест-драйв нового PROMT Translation Server 12. Для отримання доступу до демо-сервера PROMT слід надіслати заявку на corporate@promt.ru, вказавши дані компанії та мови перекладу, які бажаєте протестувати. Список доступних мов, вказаний на сайті.

Інші новини