+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова операційна система отримала назву Hongmeng

Нова операційна система отримала назву Hongmeng

Huawei оприлюднила попередню назву операційної системи для своїх пристроїв, яку вона розробила на випадок неможливості використання ОС Android та Windows. Нова операційна система отримала назву “Hongmeng”, але поки неясно, чи це кодове ім'я проекту, чи вже фінальна назва продукту, під яким він буде випущений на ринок.

Відповідно до інформації видання Huawei Central, нова операційна система заснована на Linux і є крос-платформною ОС, що підходить як для мобільних пристроїв, так і для ноутбуків. За чутками, розробка цієї ОС ведеться з 2012 року.

За даними джерела видання, Huawei вже проводить тестування операційної системи, проте про статус готовності продукту поки що нічого невідомо, хоча раніше топ-менеджери компанії натякали, що його розробка практично завершено.

Напередодні корпорація Google розірвала співпрацю з Huawei на тлі підписання президентом США Дональдом Трампом указу про введення режиму надзвичайної ситуації та внесення останньої до «чорного списку» Мінторгу США. Припинення співпраці означає, що Huawei втратить доступ до пропрієтарних технологій і сервісів компанії, таких як Google Play, YouTube та Gmail, і зможе використовувати тільки відкриту частину Android. За повідомленнями у ЗМІ, співпрацю з Huawei також призупинили компанії Intel, Qualcomm, Xilinx і Broadcom.

20 травня Міністерство торгівлі США оголосило про тимчасовий дозвіл на ведення бізнесу з Huawei. Тимчасова генеральна ліцензія, яка діятиме 90 днів (до 19 серпня), відновлює право компанії забезпечувати обслуговування мереж та надавати оновлення програмного забезпечення для її мобільних пристроїв, використовуються в США.

Інші новини