+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія Symantec Norton Ghost пропонує потужний набір функцій для виявлення та захисту від загроз

Norton Ghost 14.0 містить найпередовіші інструменти резервного копіювання та відновлення ПК

Корпорація Symantec, виробник програмного продукту для забезпечення безпеки Norton, оголосила про випуск свого передового рішення для резервного копіювання та відновлення даних ПК Norton Ghost 14.0. Це рішення створює резервні копії та відновлює всю систему комп'ютера, включаючи всі його дані – додатки, параметри налаштування, папки та файли – і пропонує унікальні можливості дистанційного керування процесом резервного копіювання, найкращі в галузі засоби шифрування та розвинені функції компресії, гарантуючи повний захист всього вмісту системи ПК. За допомогою Norton Ghost 14.0 користувачі можуть швидко відновити втрачені або пошкоджені файли та усунути наслідки аварії, навіть якщо не запускається операційна система комп'ютера.

Для ідентифікації загроз Norton Ghost 14.0 використовує глобальну систему оповіщення про події безпеки Symantec ThreatCon. Він автоматично запускає процес інкрементального резервного копіювання та захищає систему користувача ще до початку потенційної атаки. Він забезпечує також посилений захист і підвищену продуктивність завдяки таким новим функціям, як резервне копіювання на віддалений сайт FTP або підключені до мережі пристрої зберігання даних (Network-Attached Storage, NAS), що доповнює традиційні можливості продукту: дистанційне керування, відновлення у фоновому режимі ( LightsOut Restore) та інші. За допомогою Norton Ghost 14.0 користувачі можуть створювати резервні копії всієї системи або лише окремих файлів та папок. Інкрементальне резервне копіювання та посилена компресія допомагають зменшити необхідний об'єм дискового простору, а технологія шифрування продукту - тримати всі збережені в ньому дані в безпеці та під захистом. Завдяки інтеграції з Google Desktop™ Norton Ghost 14.0 надає користувачам можливість пошуку в покажчику всіх резервних копій. (Rowan Trollope). - «Навіть якщо вони регулярно виконують резервне копіювання своїх систем, ПК залишаються вразливими для найбільш поширених та потенційно руйнівних для системи загроз. Norton Ghost 14.0 гарантує надійний захист від втрати даних, використовуючи найпередовіші інструменти для резервного копіювання та відновлення ПК».

Norton Ghost 14.0 працює з більшістю пристроїв зберігання даних, включаючи зовнішні жорсткі диски, мережні диски, а також CD та DVD з можливістю одноразового та багаторазового запису.

Інші новини

Найкраща ціна