+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія сервісу розблокування персональних комп'ютерів заражених шкідливими програмами Trojan.Winlock.

Trojan.Winlock — сімейство троянців-вимагачів, які блокують ОС Windows і вимагають від користувача оплати за розблокування. Вперше подібні загрози з'явилися у 2007 році, а пік їхнього поширення припав на 2009–2010 роки. На сьогоднішній день потреба в засобах протидії Trojan.Winlock має стабільно високий характер.

Компанія «Доктор Веб» однією з перших антивірусних компаній надала користувачам зручний інструментарій для самостійного розблокування комп'ютерів — це сталося у квітні. 2009 року. Вже на початку наступного року був створений повноцінний сервіс, який виявився надзвичайно затребуваним. : тільки у перші два місяці існування сервісу його відвідало понад 1,5 мільйона користувачів!

Сьогодні «Доктор Веб» запускає нову версію сервісу: вона використовує велику базу даних, що постійно оновлюється, відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом та пропонує користувачам зручну схему пошуку коду розблокування. Користувач може скористатися як пошуком за номером телефону/гаманця платіжної системи, який вказаний на банері блокувальника, так і пошуком зображення банера. Зазначимо, що «вихідники» окремої модифікації Trojan.Winlock можуть одночасно використовуватися великою кількістю зловмисників, кожен із яких вказує на банери свій номер телефону/гаманця. При цьому коди розблокування можуть бути однакові. Якщо в базі даних сервісу ще немає окремого номера, є велика ймовірність, що коди розблокування для цієї модифікації Trojan.Winlock вже додані.

 

Інші новини

Найкраща ціна
Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль