+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія Radmin 3.2

Компанія «Фаматек» випустила нову версію Radmin 3.2 з підтримкою Windows Vista SP1 та Windows Server 2008.

Нова версія популярної програми для віддаленого керування комп'ютерами Radmin стала ще швидшою, надійнішою та безпечнішою. До неї ввійшли такі оновлення та вдосконалення, як:

- Підтримка Windows Vista SP1. «Фаматек» є офіційним партнером компанії Microsoft і оперативно реагує на всі зміни, що стосуються її продуктів. Тепер користувачі зможуть використовувати Radmin на комп'ютерах із встановленим пакетом оновлення (SP1) для Windows Vista.

- Підтримка Windows Server 2008. Radmin активно використовується для системного адміністрування корпоративних мереж, тому в нові версію 3.2 включена підтримка новітньої серверної операційної системи, випущеної компанією Microsoft.

- Збільшення швидкості роботи. Завдяки покращеним інтелектуальним алгоритмам роботи з мережею Radmin 3.2 плавніше передає зображення з віддаленого комп'ютера, виключаючи навіть незначні затримки.

- Підтримка миші для шульги. Компанія «Фаматек» дбає про те, щоб всі користувачі Radmin відчували себе максимально комфортно при роботі з програмою, тому нова версія Radmin 3.2 оснащена також підтримкою миші для шульги.

Версія 3.2 локалізована 27 мовами світу. Для всіх локалізованих версій доступні окремі настановні пакети.

Оновлення до нової версії є безкоштовним для користувачів Radmin 3. Завантажити нову версію програми можна на офіційному сайті компанії «Фаматек»: www.radmin.ru/download/

Інші новини

Найкраща ціна