+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія програми DeviceLock 6.3 від "Смарт Лайн Інк"

Програмний продукт DeviceLock – засіб контролю доступу співробітників компаній до пристроїв зберігання та перенесення інформації, - унікальне рішення в галузі захисту інформації від внутрішніх загроз. .1:


  • Додано контроль, аудит та тіньове копіювання для КПК, що працюють під керуванням ОС Palm OS. Тепер ви можете задавати дозволи для різних об'єктів (контакти, пошта і т.д.), що передаються з/на КПК. Також ви можете включити аудит і тіньове копіювання для об'єктів (контакти, пошта і т.д.), що копіюються з комп'ютера на КПК. Підтримуються всі інтерфейси (USB, COM, IrDA, Bluetooth, WiFi).
  • Додано контроль, аудит та тіньове копіювання для локальних та мережевих принтерів. Тепер ви можете контролювати відправлення документів на друк
    за користувачами та часом. Підтримуються всі інтерфейси (USB, LPT, мережа тощо). Також ви можете включити аудит та тіньове копіювання для друкованих документів. Пізніше збережені тіньові копії надрукованих документів можна переглянути, використовуючи вбудований у DeviceLock інструментарій.
  • Новий параметр у діалозі Security Settings - "Access control for virtual printers". Вимкнувши цей параметр, ви можете заборонити DeviceLock'у
    контролювати та протоколювати відправку документів на віртуальні принтери, тобто. принтери, які друкують не на реальному фізичному пристрої, а, наприклад, перенаправляють друк до файлу. користувача.
  • Для зменшення навантаження на SQL-сервер, у DeviceLock Enterprise Server'і оптимізовано процедуру обробки записів у журналах.

Інші новини