+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія Parallels Desktop 10 для Mac дозволяє запускати програми Windows на 50% швидше

У десятій версії, окрім підтримки останніх операційних систем, випущених Apple (включаючи OS X Yosemite), розробники оптимізували такі важливі для користувачів показники продуктивності, як швидкість роботи віртуальної машини та запуску окремих додатків, тривалість роботи батареї та економія пам'яті

Загалом у Parallels Desktop 10 реалізовано багато цікавих користувачів функції, розроблені для ОС та додатків Mac OS X Yosemite (від дизайну до функціональності) та Windows. Наприклад, підтримується iCloud Drive, що дозволяє переглядати і працювати з файлами, що знаходяться там безпосередньо з Explorer і інших програм Windows, без необхідності заходити для цього до програми iCloud. Також з'явилася можливість знаходити віртуальні машини та керувати ними прямо з панелей Spotlight та QuickLook. Можна за один клік зателефонувати на номер, який користувач бачить на екрані свого комп'ютера у віртуальній машині Windows, із синхронізованого з Mac iPhone, а ще — виділити в Internet Explorer будь-який текст, посилання або вибрати фото та надіслати зі свого iPhone через повідомлення iMessage чи SMS.

Оновився майстер налаштування, який покроково допоможе користувачеві швидко почати роботу, вільно вибрати та встановити будь-яку відповідну операційну систему, включаючи OS X Yosemite, OS X Mavericks, Mac OS X Mountain Lion, Chrome, Android та Ubuntu, а також налаштувати зручний для себе варіант взаємодії між цими ОС.

За словами розробників, у Parallels Desktop 10 для Mac відкривати файли Windows, а також зберігати і копіювати їх тепер можна до 48% швидше (особливо підвищення швидкості стане помітним при роботі з файлами великого розміру) ; завдяки покращенню енергоефективності тепер заряду батареї для роботи з Parallels Desktop вистачає на 30% довше, що, наприклад, для Mac Book Pro складає майже 1,5 години додаткової роботи без заряджання; сам розмір пакета з додатком Parallels Desktop став меншим на 35% - тепер він «важить» всього 274 МБ, а, отже, швидше завантажується та встановлюється; віртуальні машини тепер використовують до 10% менше пам'яті комп'ютера Mac; у всі створювані користувачем нові віртуальні машини вже включені за замовчуванням усі необхідні налаштування, які дозволяють запускати програми Office 2013 до 50% швидше; створення снапшотів та відкат до попереднього стану йде на 60% швидше.

Як зазначили в Parallels, віртуальна машина тепер займе рівно стільки дискового простору на жорсткому диску Mac, скільки їй потрібно. Оптимізація в режимі реального часу автоматично стискає віртуальний диск, що усуває необхідність робити це вручну час від часу. У майстри звільнення дискового простору тепер зібрані всі можливі способи оптимізації місця на диску, яке використовується Parallels Desktop і віртуальними машинами. Тепер одним кліком користувач може вибрати зі списку функцій необхідний тип оптимізації віртуальної машини під свої потреби. Наприклад: робота з документами, ігри, дизайн, розробка. Вибираючи тип, користувач автоматично включає необхідні налаштування (продуктивність, режим екрану, робота з графікою і т.д.). У режимі «Розробка» користувачеві також доступний пакет спеціальних функцій для розробників. У свою чергу, новий контрольний центр дозволяє керувати всіма віртуальними машинами Parallels Desktop та їх налаштуваннями з одного вікна. Інсталювати ОС Windows тепер набагато простіше, якщо користуватися новим майстром налаштування віртуальних машин: підказки та нові способи запуску інсталяційних файлів допоможуть швидко розпочати та завершити процес інсталяції. Регіональні налаштування (час, валюта, мова в розкладці клавіатури тощо) з Mac тепер за замовчуванням встановлюються і в кожній новій віртуальній машині Windows.

Користувачі можуть одночасно працювати з файлами, текстами та веб-сторінками з Windows, використовуючи свої інтернет-акаунти, налаштовані на Mac. При цьому, залежно від типу контенту, користувачу можуть пропонуватися різні варіанти. Наприклад, текст можна розмістити у Twitter або Facebook, відео - на Vimeo, зображення - у Flickr або iPhoto. Ці дані також можна пересилати по email, через AirDrop і програму Messages. Коли користувач інсталює нову програму Windows, його іконка автоматично додається в панелі OS X Launchpad на екрані Mac. Outlook — дозволяє швидко побачити кількість непрочитаних email (так само, як у Apple Mail); можливість переносити файли за допомогою drag and drop на іконку Windows на панелі Dock, щоб вони відразу відкрилися в потрібній ОС; можливість легко відновлювати будь-яке налаштування до її стану за умовчанням (досить натиснути кнопку Restore Defaults у вікні налаштування віртуальної машини). Крім того, в панелі Notification тепер можна переглядати стан віртуальної машини, індикатори споживання пам'яті та інші налаштування. одному корпоративному середовищі та забезпечити їхню повну відповідність політикам безпеки та бізнес-процесам кожної конкретної компанії. Тепер адміністратори можуть вести облік не лише обладнання, а й віртуальних машин за допомогою Asset Tag, де кожній ВМ призначається ідентифікатор, за допомогою якого завжди доступний їх повний та актуальний список.

Крім того, можна реалізовувати політики щодо використання різних пристроїв USB на робочих комп'ютерах та визначати порядок завантаження віртуальних машин машин. Також можна встановлювати гостьові системи OS X за допомогою образу з NetBoot-сервера в корпоративній мережі, шифрувати віртуальні машини в OS X за допомогою відповідних функцій системи FileVault, вбудованої в OS X. Портал для роботи з усіма ліцензіями користувача дозволить відстежувати їх статус і безпосередньо відкликати їх.

У Parallels пояснили, що рішення Parallels Desktop 10 для Mac і Parallels Desktop 10 для Mac Enterprise Edition мають експериментальну підтримку багатьох функцій OS X Yosemite Developer Preview, дозволяючи застосувати їх до ОС Windows і додатків Windows. Проте на даний час компанія не забезпечує їхньої технічної підтримки. "Повна підтримка OS X Yosemite в Parallels Desktop 10 планується, коли операційна система Yosemite офіційно вийде на ринок", - додали в Parallels. Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM), який дозволяє керувати комп'ютерами Mac і віртуальними машинами, використовуючи існуючу інфраструктуру SCCM (так само, як керуються ПК з ОС Windows). Це допоможе забезпечити повнофункціональну систему керування комп'ютерами Mac — від розгортання образів Mac OS X до керування віртуальними машинами, запущеними в Parallels Desktop для Mac Enterprise Edition, зазначили в компанії.

Інші новини