+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія Kerio MailServer 6.5 компанії Kerio Technologies

Компанія Kerio Technologies, провідний світовий розробник систем електронних комунікацій та Інтернет-безпеки, повідомляє про випуск нової версії популярного поштового сервера та сервера робочих груп Kerio MailServer 6.5.

Завдяки гнучким функціям Kerio Outlook Connector і інтегрованому крос-платформному CalDAV серверу продукт, що володіє розширеними можливостями синхронізації та доступу до даних, став ще більш привабливим для середнього та малого бізнесу як реальну альтернативу важким індустріальним рішенням на кшталт Exchange.

 

Нова версія Kerio MailServer містить низку інновацій, які враховують найбільш перспективні тенденції в галузі електронних комунікацій. СalDAV сервер, тепер вбудований у рішення Kerio MailServer, дозволяє зробити спільну роботу співробітників організації зручною та простою навіть у випадку, якщо в мережі використовуються різні платформи. Проблема систем, що дозволяють спільне використання календарів, контактів і завдань, як правило, полягає у жорсткій прив'язці до конкретної платформи, не сприяючи продуктивній роботі, а навпаки, обмежуючи її. Kerio MailServer виконує роль моста між різними операційними системами та рішеннями завдяки підтримці відкритих календарних стандартів. Таким чином, в одній мережі можуть використовуватись різні клієнтські поштові програми - від Microsoft Outlook™, Microsoft Entourage та Apple iCal до Windows Mobile та смартфонів Palm Treo.

 

Kerio Outlook Connector тепер забезпечує повну сумісність із поштовим клієнтом Outlook. Користувачі можуть працювати з електронною поштою, календарями, контактами, завданнями та нотатками у будь-який час та в будь-якому місці, навіть якщо комп'ютер не підключений до мережі. Переключення між автономним та онлайн режимами відбувається автоматично та не вимагає втручання користувача. При цьому дані зберігаються як на клієнті, так і на сервері для централізованого резервного копіювання та доступу до пошти з Kerio WebMail або з мобільних пристроїв. Крім того, зберігання поштової бази Outlook в клієнтська програма дає можливість використовувати переваги повнотекстового пошуку. Завдяки цьому можна швидко знаходити потрібні повідомлення за ключовими словами в заголовку і тілі листа. та Mac OS X 10.5 Leopard. Нова версія Kerio Outlook Connector сумісна з Outlook XP, Outlook 2003 та Outlook 2007.

Інші новини