+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія інтернет-шлюзу Ideco ICS 5.1

Також було внесено суттєві покращення в систему захисту від витоків інформації. Йдеться про підсистему перехоплення миттєвих повідомлень, що пересилаються протоколом ICQ. Крім того, були додані нові можливості зняття відбитків з конфіденційних документів.

У версії 5.1 інтернет-шлюз Ideco ICS включає два типи контент-фільтра:

  • Стандартний - включає в себе 19 категорій, що щоденно оновлюються.
  • Розширений - модуль Ideco Cloud WebFilter містить 141 категорію, які оновлюються в режимі реального часу, забезпечуючи максимальну ефективність контент-фільтра.

Контентна фільтрація потрібна для:

Захист від шкідливих сайтів. На відміну від антивірусів, які блокують лише відомі віруси, модуль контентної фільтрації захищає користувачів від ширшого спектру сайтів із небезпечним вмістом.

Захист від фішингу. Фішінг — вид інтернет-шахрайства, спрямованого на отримання доступу до конфіденційної інформації, наприклад, пароль доступу до інтернет-банку. У структурі всіх фішингових атак понад 34% посідає саме фінансову сферу, понад 32% платіжні системи.

Підвищення ефективності роботи. Соціальні мережі, сайти знайомств, форуми, online-ігри — головні пожирачі робочого часу та одна з причин зниження ефективності персоналу. За оцінками аналітичної агенції IDC, від 30 до 40 відсотків інтернет-активності офісних користувачів не має відношення до роботи.

Захист репутації компанії. Відвідування співробітниками з робочого комп'ютера веб-ресурсів, що розміщують незаконні, неетичні чи інші сумнівні матеріали, може призвести до серйозних репутаційних та фінансових витрат для підприємства. Найбільш яскраво свою ефективність контент-фільтр демонструє під час використання модуля Ideco Сloud WebFilter та його розширених категорій.

Інші новини