+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова програма ліцензування програмного забезпечення Corel для навчальних закладів

Новий вид ліцензій CASL (Corel Academic Site Licence) на використання програмного забезпечення дозволить школам, коледжам та університетам отримати повний доступ до продуктів Corel для роботи з графікою, відео та спеціалізованими програмами за спеціальними цінами.

< Компанія Corel оголосила про розширення дії своєї спеціальної програми ліцензування програмного забезпечення – Corel Academic Site Licence або CASL для використання у навчальних закладах на країни СНД. Тепер освітні установи зможуть інтегрувати в навчальні процеси новітні інформаційні технології, а учні та студенти — отримати доступ до висококласних професійних пакетів створення та обробки графіки, мультимедійного контенту та спеціальних програм, використовуючи їх у ході занять та самостійної роботи.

Нові ліцензії на використання програмного забезпечення Corel для навчальних закладів не містять ніяких обмежень на кількість копій програм, що встановлюються, і не вимагають від ліцензіата звітувати про використання ПЗ, як передбачають аналогічні ліцензійні угоди інших виробників програмного забезпечення. Такий підхід значно спрощує навчальним закладам встановлення та використання широкого спектру програмних рішень Corel для створення та обробки графіки, редагування мультимедійного контенту, спеціальних програм. В даний час в рамках цієї ліцензії освітні установи можуть отримати доступ до таких програмних продуктів Corel, які займають лідируючі позиції на ринку у своїх сферах: CorelDRAW®, Corel® PaintShop™ Pro, Corel® VideoStudio®, Corel® Painter™, Corel DESIGNER® та CorelCAD™, а також до спеціальної програми для простого створення та редагування файлів у популярному форматі PDF Corel® PDF Fusion™.
 
CASL для навчальних закладів є ліцензією з обмеженим терміном дії в один або три роки, які надають ліцензіату необмежене право використання таких програмних продуктів Corel: CorelDRAW, Corel PaintShop Pro, Corel VideoStudio, Corel Painter та Corel PDF Fusion (стандартна ліцензія) . Середні школи, коледжі та університети також можуть розширити список ліцензованого ПЗ до преміальної ліцензії, додавши Corel DESIGNER і CorelCAD.
Програмне забезпечення Corel дуже широко використовується в індустрії дизайну та креативних бюро, що робить його чудовим вибором для навчання та підготовки сьогоднішніх учнів і студентів до подальшої роботи в цифровому світі завтрашнього дня. рівною мірою доступною і для невеликої сільської школи, і для величезного ВНЗ.

Інші новини