+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нова лінійка Autodesk 2010 - для архітектури та будівництва

 

Технологія інформаційного моделювання будівель (BIM)

Рішення Autodesk® для архітектурно-будівельної галузі дозволяють підвищити якість та швидкість розробки проектної документації, збільшити рентабельність робіт, мінімізувати будівельні та експлуатаційні ризики, пов'язані з помилками проектування. Інформаційне моделювання будівель (технологія BIM) є комплексним процесом, заснованим на використанні точних і скоординованих даних на всіх етапах — від розробки концепції будівлі до її зведення та здачі в експлуатацію. Рішення Autodesk допомагають архітекторам, інженерам, підрядникам та замовникам виконувати візуалізацію та моделювання, проводити розрахунки кошторисної вартості та експлуатаційних характеристик будівель та об'єктів інфраструктури, приймати рішення про реставрацію та заміну зношеної інфраструктури.

Нові засоби концептуального проектування та зручний інтерфейс користувача – ось головні відмінні риси оновленої лінійки продуктів Autodesk 2010 для архітектурно-будівельної галузі. Suite 2010 входять продукти AutoCAD® 2010, AutoCAD® Architecture 2010 та Autodesk® Revit® Architecture 2010, поєднання яких забезпечує максимальну гнучкість і плавний перехід на технологію інформаційного моделювання будівель.

Autodesk Revit Architecture технології BIM для архітекторів та проектувальників дозволяє більш точно відображати проектний задум завдяки вдосконаленим можливостям концептуального проектування. Новий функціонал версій 2010:

 • Інтуїтивне робоче середовище концептуального проектування спрощує створення складних геометричні форми.
 • Новий інтерфейс користувача слідує за ходом думки архітектора, роблячи процес проектування послідовним і зручним.
 • Покращена сумісність з такими програмами, як AutoCAD Civil 3D 2010, Autodesk 3ds Max Design 2010 та Autodesk Inventor 2010.
 • Удосконалений аналіз відповідності екологічним вимогам завдяки підтримці формату gbXML language)
AutoCAD® Revit® Structure Suite 2010

AutoCAD® Revit® Structure Suite 2010 - програмний комплекс AutoCAD® Revit® Structure Suite 2010 об'єднує в собі програми AutoCAD® 2010, Autodesk® Revit® Structure 2010 та AutoCAD® Structural Detailing 2010, що дозволяє здійснити поступовий перехід на технологію інформаційного моделювання будівель, зберігши при цьому вкладення в придбане раніше програмне забезпечення, навчання співробітників роботі з ним та наявні напрацювання.

Autodesk Revit Structure 2010 – програмний продукт на основі технології інформаційного моделювання будівель (BIM) для проектувальників будівельних конструкцій, створення документації та формування робочих креслень поєднує в собі тривимірну модель проекту та незалежну аналітичну моделі з метою ефективного та точного проведення розрахунків, проектування та випуску робочої документації. Користувачі гідно оцінять такі нововведення:

 • Удосконалене концептуальне проектування, моделювання та розрахунки для розробки складних архітектурних форм.
 • Удосконалений інтерфейс користувача з новою налаштованою панеллю інструментів у стилі стрічки.
 • Підвищена продуктивність та функціональна сумісність, включаючи підтримку 64-розрядних систем.
 • Удосконалений аналіз відповідності екологічним вимогам завдяки підтримці формату gbXML (green building extensible markup language)
AutoCAD® Revit® MEP Suite 2010

AutoCAD® Revit® MEP Suite 2010 — потужне рішення для проектування інженерних систем будівель (механічних, електричних та санітарно-технічних). Програмний комплекс, що включає програми AutoCAD® MEP 2010 та Autodesk® Revit® MEP 2010, надає багатий інструментарій для інформаційного моделювання будівель, екологічно раціонального проектування, інженерних розрахунків і підготовки будівельної документації.

Autodesk Revit MEP 2010 - програмний продукт на основі технології інформаційного моделювання будівель (BIM) для проектування інженерних систем будівель надає користувачам оптимальні інструменти проектування інженерних систем та розрахунку експлуатаційних характеристик, допомагаючи приймати обґрунтовані рішення. У продукті передбачено низку нових можливостей, у тому числі:

 • Розрахунки опалювальних та вентиляційних навантажень, що допомагають заздалегідь визначити енергетичні потреби будівлі.
 • Удосконалений експорт у форматі gbXML, що дозволяє перевіряти аналітичну модель проекту до її реалізації на практиці.
 • Підвищена продуктивність, що забезпечує зростання ефективності при роботі з файлами великих проектів.
 • удосконалений аналіз відповідності екологічним вимогам завдяки підтримці формату gbXML (green building extensible markup language)
AutoCAD Civil 3D 2010

AutoCAD Civil 3D 2010 - це потужне рішення для проектування інженерних споруд, транспортних мереж та генплану, що працює за технологією інформаційного моделювання (BIM). За допомогою цього програмного продукту можна моделювати проекти ще до втілення в реальність. Серед нових функціональних можливостей AutoCAD Civil 3D 2010 можна виділити такі:

 • Нове меню, інтерфейс користувача в стилі стрічки і швидкий доступ до панелей інструментів, що забезпечує зручність роботи та високу ефективність.
 • Удосконалені функції проектування та розрахунків, які допомагають користувачам автоматизувати виконання проектних завдань та оптимізувати продуктивність їхньої праці.
 • Спрощений процес проектування із застосуванням технології BIM. Підтримка провідних галузевих форматів та стандартів взаємодії робить спільну роботу простою та ефективною.
AutoCAD® Architecture 2010

AutoCAD® Architecture 2010 – це AutoCAD® для архітекторів. Спеціалізовані інструменти архітектурного проектування дозволяють підвищити точність та ефективність роботи та прискорити випуск проектної документації.

AutoCAD® MEP 2010

AutoCAD® MEP 2010 — це рішення для проектування інженерних систем будівель на платформі AutoCAD®. Спеціалізовані інструменти проектування інженерних систем будівель дозволяють підвищити ефективність роботи та прискорити випуск проектної документації.

Autodesk® Navisworks® Review 2010

Autodesk® Navisworks® Review 2010 - дозволяє зібрати в єдиній 3D моделі частини проекту, виконані в різному програмному забезпеченні. Autodesk® Navisworks® Review 2010 збільшує можливості використання тривимірних моделей, підтримуючи різні формати, швидко надаючи безпомилкову інформацію для перегляду та візуалізації Інформаційних моделей будівель (BIM).

Autodesk® Navisworks® Manage 2010

Autodesk® Navisworks® Manage 2010 є повноцінним рішенням для планування в реальному часі проектів виконаних з використанням технології інформаційного моделювання будівель (BIM). На основі зібраних даних можна отримати повне уявлення про передбачуваний хід реалізації будівництва, в тому числі скласти план виконання будівельних робіт і виявити колізії проектних даних. Таким чином, проектні помилки можна знаходити і усувати до того, як вони почнуть представляти реальну проблему. дозволяє об'єднувати в єдину 3D модель проектні дані, незалежно від їх формату та розміру, та пов'язувати існуючі проектні дані та відомості будівельних матеріалів, щоб переглядати, застосовувати та змінювати матеріали. Візуалізація та перевірка проектів виконаних за технологією інформаційного моделювання будівлі (BIM) в реальному часі, а також календарне планування будівництва допомагає у пошуку рішень та прогнозуванні. * програма перегляду файлів формату Autodesk® NWD і 3D DWF™, яка забезпечує візуалізацію цілого проекту та дозволяє повною мірою використовувати можливості інформаційного моделювання будівель (BIM) за рахунок обміну 3D даними між фахівцями залученими до роботи над проектом, у тому числі і працюючі віддалено .

Autodesk® Robot™ Structural Analysis 2010

Autodesk® Robot™ Structural Analysis 2010 — універсальна програма, в якій застосована технологія інформаційного моделювання будівель (BIM). Воно дозволяє ефективно виконувати розрахунки складних будівельних конструкцій з урахуванням російських та міжнародних. стандартів.

Autodesk® Robot™ Structural Analysis Professional 2010

Autodesk® Robot™ Structural Analysis Professional 2010 — універсальна програма, в якій застосована технологія інформаційного моделювання будівель (BIM) і реалізована підтримка навіть дуже великих проектні моделі. Воно дозволяє ефективно виконувати розрахунки складних будівельних конструкцій з урахуванням регіональних особливостей, включаючи розрахунки у відповідність до російських норм і правил, що підтверджено Сертифікатом відповідності Держстандарту.

Autodesk® 3ds Max® Design 2010

Autodesk® 3ds Max® Design 2010 дозволяє архітекторам, проектувальникам, інженерам та дизайнерам реалізовувати свої ідеї в повному обсязі: від створення концептуальних моделей до презентацій професійного якості. 3ds Max Design забезпечує тісну взаємодію з AutoCAD®, Revit® та Autodesk® Inventor®.

Інші новини