+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Nokia анонсувала програмне рішення нового покоління NetGuard Security Management Center, яке допомагає операторам у запобіжному порядку розпізнавати, прогнозувати та відображати загрози зараження

Nokia анонсувала програмне рішення нового покоління NetGuard Security Management Center, яке допомагає операторам у випереджувальному порядку розпізнавати, прогнозувати та відображати загрози зараження вірусами-здирниками та іншими шкідливими програмними кодами.

Обсяги, швидкість та різноманітність даних у системах безпеки настільки великі, що фахівцям не під силу їх обробити. Щороку компанії одержують сотні тисяч попереджень від систем безпеки, і по 70% цих попереджень не проводиться жодних розслідувань. Крім того, встановлення безлічі точкових рішень для безпеки в мережах замовників створює дуже складне, важко кероване середовище, яке стає ще більш складним у міру розвитку та поширення інтернету речей.

Nokia NetGuard Security Management Center – це єдине комплексне рішення для керування безпекою, аналітикою та реагуванням. Воно дозволяє оператору відстежувати, налаштовувати та контролювати всі встановлені в його мережах системи безпеки від різних постачальників.

Остання версія цього рішення включає потужні аналітичні функції та функції автоматизації, що перетворюють управління безпекою з процесу ручного реагування на динамічний, випереджаючий автоматичний процес. Дане рішення створює основу для впровадження сучасних методів машинного навчання та штучного інтелекту, які обов'язково з'являться у майбутніх версіях.

Остання версія Nokia NetGuard Security Management Center з новою інформаційною панеллю (dashboard) та автоматичним механізмом управління процесами безпеки дає можливість операторам розслідувати 100% сигналів тривоги при скороченні витрат на 50%, ліквідувати до 70% помилкових спрацьовувань, знижувати терміни розслідування більш ніж на 50% і відбивати загрози до того, як хакер зламає систему безпеки та завдасть оператору великої шкоди.

Сьогодні опубліковано результати чергового дослідження інформаційних загроз (Nokia Threat Intelligence Report), які показують, що телекомунікаційна галузь має впроваджувати ефективніші системи управління безпекою, такі як Nokia NetGuard Security Management Center, щоб успішно протидіяти сучасним вірусам-здирникам та іншим шкідливим програмам .

Відповідно до звіту, опублікованого лабораторією Nokia Threat Intelligence Lab, вірус Wannacry, що з'явився на початку цього року, став найпоширенішим вірусом-вимагачем за всю історію ІТ. Він заразив понад 230 тисяч комп'ютерів у 150 країнах. Хоча рішення для безпеки, що дозволяють відобразити вірус цього типу, були створені ще до появи Wannacry, на багатьох машинах вони не були встановлені, що ще раз підтверджує необхідність впровадження рішень безпеки нового типу, які могли б гарантувати правильну безпечну конфігурацію всіх вразливих мережевих пристроїв та запобігання установці всіх патчів безпеки.

Зараження смартфонів становили 72% від загальної кількості заражень мобільних пристроїв. Інші зараження припали на пристрої інтернету речей і персональних комп'ютерів з ОС Windows.

Головна мета хакерів - Android. У 2017 році кількість зразків вірусів для ОС Android зросла на 53%. У 2017 році на пристрої Android припало 69% всіх заражень (у 2016 році – 74%). Головне джерело заражень – програми, що розповсюджуються через небезпечні сторонні онлайнові магазини (96% ринку прикладних) програм).

Зростання кількості заражень ПК із Windows. У 2017 році частка заражень персональних комп'ютерів з операційною системою Windows зросла до 28% (2016 року – 22%). Частка заражень комп'ютерів коїться з іншими операційними системами залишається стабільною лише на рівні близько 4%.

Нестабільна робота програм (через встановлення нових версій та інших екосистемних змін) призводить до значних проблем із продуктивністю. Іноді результати таких змін нагадують результати атак DDoS.

Більш агресивна реклама. Реклама, яку розсилають зовнішні компанії, стає дедалі агресивнішою. Її стає дедалі важче видаляти. Рекламні оголошення з'являються, навіть якщо головна програма не використовується. Рекламне ПЗ розкриває особисту інформацію (номери телефонів, адреси електронної пошти та списки контактів).

Nokia Security Management Center консолідує дані та отримує з них корисну інформацію для прийняття рішень. Дані збираються з різних джерел, включаючи рішення безпеки Nokia NetGuard Endpoint Security і лабораторію Nokia Threat Intelligence Lab, які збирають дані з фіксованих і мобільних мереж по всьому світу. Nokia Security Management Center працює у взаємодії із зовнішніми системами безпеки та разом з ними відстежує стан безпеки мереж, розпізнає вразливості, керує політиками безпеки та правилами доступу.

Нова версія Nokia Security Management Center, розроблена в рамках екосистеми Nokia Common Software Foundation за допомогою хмарних технологій, має з'явитися на ринку у 1 кварталі 2018 року.

Інші новини

Найкраща ціна