+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Nike оголосила про придбання розробника системи передіктивної аналітики Celect

Nike оголосила про придбання розробника системи передиктивної аналітики Celect

Celect — розробник системи предиктивної аналітики, яка допомагає рітейлерам та брендам прогнозувати поведінку споживачів та попит на продукцію.

Nike оголосила про придбання Celect без вказівки вартості та інших умов угоди. Відомо лише, що пересічні співробітники стартапу перейдуть у Nike, а його засновники стануть консультантами виробника спортивного одягу.

Використовуючі штучний інтелект технології Celect знайдуть застосування в мобільному додатку і на сайті Nike. Завдяки цій інтеграції компаніям зможе краще прогнозувати попит покупців на ту чи іншу модель кросівок чи одягу, а також де і коли вони будуть готові зробити покупку. Аналітична система дозволить уникнути ситуацій, коли склади виявляються переповненими через неправильну оцінку попиту споживачів, повідомили в Nike.

Як зазначає агентство Bloomberg, поглинання Celect відповідає найбільшій ініціативі Nike — розширенню бізнесу у цифровому просторі. У рамках цієї стратегії компанія запустила новий тип роздрібних магазинів, розширила свою програму і випустила нову лінійку продуктів, щоб більше дізнаватися про своїх клієнтів в індивідуальному порядку.

Бренд робить ставку на інформаційні технології, оскільки вже бачить у них джерело зростання доходів. Наприклад, члени клубу Nike витрачають на сайті nike.com більше грошей, аніж незареєстровані користувачі. Такий стан справ керівництво пояснює тим, що компанія навчилася краще працювати з клієнтами, про яких більше знає

Інші новини