+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

NetApp стає пріоритетним технологічним партнером BBVA

NetApp стає пріоритетним технологічним партнером BBVA

Банк BBVA і компанія NetApp 6 червня 2019 року оголосили про створення альянсу, в рамках якого NetApp стає пріоритетним технологічним партнером BBVA. Альянс компаній — одна з низки стратегічних угод, за допомогою яких банківська група планує перетворитися на більш гнучкий цифровий банк.

Портфель сервісів NetApp по роботі з даними покликаний відіграти ключову роль у реалізації стратегії банку щодо прискорення цифрової трансформації, дозволивши забезпечити зростаючі потреби організації у спрощенні та інтеграції управління даними в хмарі і локальних сховищах. Як очікується, підписана угода допоможе BBVA організувати узгоджене та інтегроване функціонування сервісів роботи з даними у гібридній хмарі для забезпечення видимості та аналізу даних, доступу та управління ними, а також їх захисту для задоволення високого попиту на цифрові послуги компанії.

Ця угода є частиною стратегії співпраці з глобальними постачальниками рішень для створення нової екосистеми з великими партнерами, здатними забезпечити та підтримати наш процес трансформації, — сказав голова напряму глобальної архітектури в інженерному підрозділі BBVA.

Наші компанії вже багато років тісно та співпрацюють, і нам надзвичайно приємно стати членом обраної групи стратегічних партнерів BBVA, які допомагають банку здійснити цифрову трансформацію, — сказав віце-президент NetApp, який відповідає за країни категорії Enterprise у регіоні EMEA. — Ми будемо раді продовжити роботу над технологічним перетворенням компанії з упором на ефективне використання даних, яке допоможе їй підтримувати високий рівень інновацій, гнучкості та безпеки.

Підписана угода стане для BBVA ще одним кроком на шляху зміцнення створеної у 2016 році мережі альянсів з пріоритетними технологічними партнерами, що включає такі компанії, як Cisco, Red Hat, Salesforce, Amazon Web Services і IBM

Інші новини