+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

NetApp оголосила про запуск сервісів NetApp Cloud Data, Fabric Orchestrator та NetApp Cloud Insights

NetApp оголосила про запуск сервісів NetApp Cloud Data, Fabric Orchestrator та NetApp Cloud Insights

NetApp оголосила про запуск рішень та сервісів, які дозволять замовникам впроваджувати та використовувати хмару на зручних їм умовах.

За інформацією компанії, продукти NetApp забезпечують по-справжньому безпроблемний досвід використання гібридної хмари за допомогою сервісів NetApp Cloud Data Services на NetApp HCI, можливість розширення ресурсів зберігання даних, використовуючи persistent storage в найбільших публічних хмарах, а також можливість для клієнтів використовувати хмари сервіси, керувати ними та платити за них найбільш зручним способом.

NetApp пропонує користувачам реальний досвід роботи в гібридному мультихмарі за допомогою узгодженої моделі споживання послуг у публічних хмарах та ЦОДах. Тепер замовники можуть спростити ефективне отримання infrastructure-as-a-service в ЦОДах і швидше надавати сервіси та додатки за допомогою NetApp Cloud Data Services на NetApp HCI, включаючи:

 • NetApp Kubernetes Service on HCI NetApp. Надає автоматизований механізм розгортання Kubernetes, Application Marketplace і Application Orchestration, тепер з NetApp HCI як регіон, що розгортається.
 • Cloud Volumes on NetApp HCI. Постійне та високопродуктивне зберігання даних, яке забезпечується за рахунок налагодженого та спрощеного користувальницького досвіду у всіх головних публічних хмарах, тепер розширено до on-premises за допомогою NetApp HCI. Замовники зможуть спростити розгортання сервісів та керування ними у своїх ЦОДах і в публічній хмарі завдяки «безшовному» принципу роботи. як у хмарі.

Удосконалення NetApp Cloud Data Services включають:

 • Бета-реліз Cloud Volumes Service for Google Cloud поряд із Azure NetApp Files, забезпечує наявність повністю керованих сервісів даних, що оплачуються в міру використання, у хмарах провідних провайдерів на вибір замовника.
 • Сервіс Cloud Volumes ONTAP for Google Cloud забезпечує продуктивність, готовність та захист даних, які необхідні підприємствам для роботи критично важливих для бізнесу додатків у Google Cloud.

Data Fabric забезпечує загальну базу для максимально зручної роботи у гібридних мультихмарах. NetApp допомагає замовникам створити їх унікальну Data Fabric, щоб отримувати, інтегрувати, автоматизувати, оптимізувати та захищати свої дані, додатки та ресурси.

Рішення та послуги включають:

 • Оновлений набір інструментів для оркестрації фабрики даних, Fabric Orchestrator, хмарний сервіс, який допомагає замовникам отримувати дані, керувати ними, автоматизувати та контролювати їх незалежно від їхнього місцезнаходження.
  • Cloud Consumption for NetApp HCI. Локальні системи постачаються у вигляді принципово простої моделі щомісячних платежів.
  • Cloud Volumes Service On Premises. Повністю керований замовником, оплачуваний у міру використання сервіс NetApp для зберігання даних у власному ЦОД.Пропозиції для здійснення оплати в міру використання дають замовникам гнучкість в управлінні, використанні та оплаті своїх гібридних мультихмарних середовищ. Ці пропозиції, які забезпечують досвід роботи в ЦОД, подібний до досвіду. роботи у хмарі, існують у двох варіантах:
 • NetApp Cloud Insights доступний як пропозиція «freemium» з безкоштовною версією Basic для систем NetApp і включає системи NetApp HCI і NetApp AFF. Сервіс також включає моніторинг та оптимізацію розміщення для NetApp HCI та NetApp Kubernetes Service на додаток до моніторингу в реальному часі.
 • NetApp Professional Services for the Data Fabric тепер забезпечують замовникам досвід та навички, які їм необхідні для проектування, впровадження, автоматизації та оркестрації Data Fabric для досягнення їх конкретних бізнес-цілей.

Інші новини