+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Net Applications оприлюднила статистику популярності веб-браузерів серед користувачів глобальної мережі

Net Applications оприлюднила статистику популярності веб-браузерів серед користувачів глобальної мережі

Аналітична компанія Net Applications оприлюднила статистику популярності веб-браузерів серед користувачів глобальної мережі минулого місяця. Дослідження показують, що Google Chrome продовжує повільно, але правильно збільшувати частку на ринку браузерів.

Згідно з представленими даними, частка Chrome на браузерному ринку в травні зросла на 2,3 відсоткових пункти і досягла значних 67,9%. Іншими словами, інтернет-браузер Google контролює більш ніж дві третини ринку. На другій позиції фігурує Firefox (9,5 %), на третій — раритетний, але досі широко використовується в корпоративному середовищі Internet Explorer з 7,7 відсотками користувальницької аудиторії.

У мобільній сфері, що зачіпає власників смартфонів та планшетів, лідирує позицію також міцно утримує Google Chrome (частка ринку 65,1%; зростання за місяць - 1,5 п.п.), за яким зі значним відривом слідує Safari з 26,8 відсотками аудиторії. Замикає трійку лідерів китайський QQ Browser (2,4%).

З повною версією звіту Net Applications та детальною інформацією про розміщення сил на світовому ринку браузерів можна ознайомитися на сайті netmarketshare.com

Інші новини