+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

.NET Forge CMS 6.0 – нова система управління сайтами з безкоштовною редакцією

Безкоштовна Community-редакція дозволяє швидко створити сучасні сайти спільнот, блоги, персональні сайти та інші веб-проекти, заощадивши на платформі.
Бізнес-редакція - комерційна система для створення інтернет-магазинів, сайтів з високим навантаженням, для яких критично важливими є питання масштабування, відмовостійкості та безпеки.
У .NET Forge CMS 6.0 інтегровано інтерфейс «Ермітаж», реалізовано технологію багатосайтовості, кероване кешування, систему SKU в інтернет-магазині, застосовує нову політику ліцензування.
У .NET Forge CMS реалізовано концепцію інтерфейсу «Ермітаж», яка вже рік застосовується в «1С-Бітрікс: Управління сайтом». «Ермітаж» чудово себе зарекомендував у роботі, об'єднавши в собі вдосконалений інтерфейс управління та «пакет» рекомендацій для веб-розробників, дотримуючись яких розробник створює швидкі, безпечні, зручні та легко керовані веб-проекти.
У продукт вбудована підтримка роботи зі SKU (Stock Keeping Unit) в інтернет-магазині. На один товар тепер можна додати різні цінові пропозиції в залежності від властивостей або характеристик (наприклад, колір сорочки, розмір одягу, комплектація автомобіля).

ASP.NET». Розвиток «1С-Бітрікс: Управління сайтом ASP.NET» завершено. .NET Forge CMS розвивається як окремий самостійний продукт.

Всі власники комерційних ліцензій «1С-Бітрікс: Управління сайтом ASP.NET» з активною технічною підтримкою можуть безкоштовно перейти на «Бізнес-редакцію» .NET Forge CMS 6.0 за допомогою технології оновлень SiteUpdate.

Завантажити безкоштовну Community-редакцію та пробну версію комерційної редакції можна з сайту «1С-Бітрікс».

Інші новини

Найкраща ціна