+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Nessus Essentials - Tenable оголосила про випуск розширеної безкоштовної версії інструменту для аналізу вразливостей

Nessus Essentials - Tenable оголосила про випуск розширеної безкоштовної версії інструменту для аналізу вразливостей

Tenable оновив свій безкоштовний інструмент для аналізу уразливостей Nessus Essentials (раніше Nessus Home) без обмеження «для некомерційного використання».

Компанія Tenable оголосила про випуск Nessus Essentials, розширену безкоштовну версію свого рішення для оцінки вразливостей (раніше Nessus Home). Nessus Essentials призначений для використання студентами, викладачами та людьми, які починають свою кар'єру в галузі кібербезпеки, допомагаючи швидко та легко освоїти оцінку вразливостей та відточити свої навички.

Відмінності від попередньої версії більш якісні, ніж кількісні:

  • Необмежене сканування категорій, але обмежене 16 IP-адресами для оцінки вразливості.
  • Можливість сканування та використання в будь-якому місці. Немає обмеження приватним адресним простором (RFC1918) та домашнім використанням.
  • Оперативне оновлення бази вразливостей.
  • Немає обмежень щодо часу використання.
  • Доступ до навчальної програми Nessus.

Глобальний попит на професіоналів у галузі кібербезпеки перевищив пропозицію, створивши критичний пробіл у навичках, що загрожує цифровій економіці. Відповідно до звіту про робочі місця CyberSecurity за 2018–2021 роки, попит на таланти в галузі кібербезпеки у 2019 році становитиме 6 мільйонів робочих місць у всьому світі, але приблизно 1,5 мільйона з цих посад залишаться незаповненими.

Компанія Tenable вирішує цю проблему за допомогою Nessus Essentials. Nessus Essentials входить до сімейства продуктів Nessus і є одним з найпоширеніших рішень безпеки у світі. Nessus має найнижчу в галузі частоту помилкових спрацьовувань, займає перше місце по охопленню з більш ніж 100 000 доповнень для більш ніж 45 000 CVE та найшвидшим по виявленню вразливостей завдяки оновленням, випущеним в середньому протягом 24 годин з моменту розкриття вразливості. >

Інші новини