+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Навітел Навігатор 9.11 - Navitel оголосила про вихід оновленої версії Навітел Навігатор Android та iOS (iPhone та iPad)

Навітел Навігатор 9.11 - Navitel оголосила про вихід оновленої версії Навітел Навігатор Android та iOS (iPhone та iPad)

Navitel оголосила про вихід оновленої версії програми Навітел Навігатор 9.11 для пристроїв на базі ОС Android і iOS (iPhone і iPad). Оновлений додаток отримав додаткові опції вибору при побудові маршруту, більш зручний інтерфейс відображення найближчих POI, а також оповіщення про дорожні покажчики.

Завдяки додатковим можливостям Навітел Навігатор 9.11, прокласти маршрут стало ще простіше та швидше. Інтуїтивно зрозумілі іконки дають можливість користувачеві вже в момент побудови маршруту не тільки вибрати необхідний тип транспорту, а й налаштувати об'їзди платних трас, ґрунтових доріг або поромних переправ, щоб зробити поїздку максимально комфортною.

Навітел Навігатор 9.11 обзавівся ще однією корисною для мандрівників функцією. В оновленій версії програми динамічний перелік найближчих POI (це об'єкти інфраструктури, пам'ятки, природні об'єкти та важливі точки на дорогах, які можуть бути корисні користувачам у повсякденному житті), із зазначенням відстані до них, виводиться на екрані пристрою прямо в режимі навігації. Для того, щоб змінити маршрут і заїхати на заправку або в кафе, користувачеві більше не знадобиться використовувати функцію «Пошук» — просто потрібно натиснути на іконку об'єкта і в один дотик перебудувати маршрут у вікні інформації.

Крім цього, в оновленому інтерфейсі програми Навітел Навігатор 9.11 з'явилася візуальна інформація про дорожні покажчики під час руху маршрутом. На думку розробника, ця опція буде корисною, якщо користувач опинився на незнайомій складній розв'язці, де з однієї точки розходиться кілька великих магістралей, а також безліч з'їздів та відгалужень, розташованих дуже близько один до одного. У такій ситуації можна запросто пропустити потрібний з'їзд і збитися з маршруту. Відображення інформаційних дорожніх покажчиків на екрані пристрою стане додатковим орієнтиром і допоможе заздалегідь підготуватися до майбутнього маневру.

Також в оновленій версії програми Навітел Навігатор 9.11 доступні покращене промальовування карток та швидша побудова маршрутів, підкреслили в Navitel.

За даними на серпень 2019 року власники пристроїв з операційною системою Android можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.11 у Google Play, а також на сайті Navitel у розділі Завантажити. Користувачі iPhone та iPad можуть завантажити Навітел Навігатор 9.11 в AppStore (iTunes). Безкоштовна повнофункціональна версія програми доступна протягом 7 днів після завантаження. Після закінчення цього періоду для доступу до преміум-версії Навітел Навігатор необхідно придбати ліцензійний ключ. Також можна придбати річну передплату на вибрані картки.

Інші новини

Найкраща ціна