+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

NASA опублікувало в Мережі оновлений каталог власного програмного забезпечення 2019-2020 років

NASA опублікувало в Мережі оновлений каталог власного програмного забезпечення 2019–2020 років

Американське космічне агентство NASA опублікувало в Мережі оновлений каталог власного програмного забезпечення 2019–2020 років. Це вже четверте складання, в рамках якого доступні сотні програмних пакетів для громадськості. Вони пропонуються безкоштовно.

Повідомляється, що всі ці програми та інструменти були розроблені для підтримки місій NASA, але вони можуть бути використані в академічних дослідженнях, інженерних розробках та інших умовах. Також їх можна використовувати і у бізнес-процесах.

Останнє видання каталогу містить 976 програмних пакетів, у тому числі бізнес-системи та системи управління проектами, інструменти проектування та інтеграції, програми для обробки даних та зображень, системи для серверів та багато іншого.

Наприклад, у комплекті є платформа віртуальної реальності, яка використовує готове обладнання та ігрові движки для створення цифрових навчальних середовищ. Також є мобільна та масштабована система для автономної навігації та локалізації. Стверджується, що вона недорога, але при цьому точна.

Зазначається, що єдиними обмеженнями для програм можуть бути територіальні. Деякі програми дозволяється використовувати лише на території Сполучених Штатів Америки або лише для державних цілей США.

Як заявив виконавчий директор програми NASA з передачі та розповсюдження програмного забезпечення, агентство стало першим федеральним відомством, яке розкрило свої напрацювання для громадськості.

Весь софт доступний на офіційному сайті агентства

Інші новини