+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Надійність дорожча за гроші: «Лабораторія Касперського» визначила головні переваги віртуалізації

Підвищення надійності визнали ключовим стимулом до впровадження віртуалізації 89% респондентів. Так, наприклад, віртуалізація дозволяє звести до мінімуму збої у роботі критично важливих програм у разі несправностей апаратного забезпечення. Завдяки організації системи з декількох фізичних серверів, при несправності одного з них віртуальні машини автоматично переносяться на інші хост-сервери. Така перевага віртуалізації, як простота резервного копіювання та відновлення даних, має першорядне значення для 86% IT- спеціалістів. Приблизно стільки ж (85%) опитаних наголосили на важливості зростаючої операційної ефективності. Відомо, що віртуалізація серверів дозволяє більш ефективно управляти IT-інфраструктурою компанії та оперативно реагувати на будь-які зовнішні зміни, внаслідок чого знижуються операційні та капітальні витрати.

Трохи. менше (84%) респондентів вважають головним плюсом технології можливість консолідації серверів та більш ефективного використання ресурсів: віртуалізація дозволяє перенести всі критично важливі для бізнесу програми у віртуальне середовище та розмістити їх на одному чи кількох фізичних хост-серверах.

«Потенційно віртуалізація дає бізнесу безліч переваг — від підвищення стабільності роботи IT-ресурсів до зниження витрат. Однак важливо грамотно використовувати технологію та обдумано підходити не лише до вибору самої платформи для віртуалізації, а й до вибору супутнього захисного рішення. На жаль, більшість традиційних антивірусів, які використовуються захисту фізичних серверів, серйозно знижує продуктивність віртуальної інфраструктури. Тому для забезпечення безпеки ми радимо використовувати спеціалізовані засоби захисту, розроблені з урахуванням особливостей віртуальних середовищ», — каже Володимир Удалов, керівник напряму корпоративних продуктів у країнах ринків, що розвиваються, «Лабораторії Касперського».

Одним із таких спеціалізованих рішень є Kaspersky Security для віртуальних середовищ, представлене «Лабораторією Касперського» на російському ринку у квітні 2012 року. Оптимізуючи завдання сканування та оновлення антивірусних баз, рішення знижує навантаження на віртуальні машини та забезпечує баланс продуктивності сервера та щільності розміщених на ньому віртуальних пристроїв. розділ «Ексклюзивні матеріали». Для отримання доступу до дослідження «Впровадження віртуалізації та забезпечення IT-безпеки віртуальних середовищ: російські тенденції в корпоративному секторі ринку» достатньо пройти нескладну процедуру реєстрації.

Інші новини

Найкраща ціна