+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Почалося будівництво Blockchain Service Network (BSN) – національної блокчейн-інфраструктури

Почалося будівництво Blockchain Service Network (BSN) - національної блокчейн-інфраструктури

У Китаї почалося будівництво національної блокчейн-інфраструктури. Йдеться про мережу Blockchain Service Network (BSN), яку створюють Державний інформаційний центр КНР (SIC), China Mobile, China UnionPay та низка інших компаній. Вона буде побудована на блокчейн-платформі з відкритим кодом BCOS FISCO.

Мережа блокчейн-сервісів, яка була вперше анонсована у жовтні 2019 року, покликана стати платформою хостингу блокчейн-рішень для малих та середніх підприємств, а також приватних осіб. Вона має надати розробникам інструменти для створення блокчейн-додатків у загальнодоступних бізнес-мережах, які зможуть підтримати ініціативи в галузі цифрової економіки та розумного міста. Сім характеристик нової інфраструктури повинні включати: відкритість, корисність, масштабованість, відкритий вихідний код, мультипортал, низьку вартість та автономність.

Хоча BSN знизить вартість розробки, розгортання, експлуатації та обслуговування блокчейну, компанія також бажає забезпечити функціональну сумісність різних платформ та нормативне регулювання у сфері блокчейну. Державний інформаційний центр, державні компанії China UnionPay, China Mobile та три інші організації вже підписали угоду про співпрацю, заснувавши "Альянс розвитку BSN".

Подробиці було оголошено на першій партнерській конференції BSN, що відбулася в Ханчжоу, де BSN також повідомила про приєднання до альянсу 14 нових організацій, у тому числі криптовалютної біржі Huobi. Генеральний директор біржі у своєму виступі зазначив, що його компанія допоможе альянсу BSN проводити навчання. блокчейн-технологіям та додаткові дослідження.

Цікаво, що хоча Huobi жорстоко розправлявся з внутрішніми біржами, уряд Китаю запросив його взяти участь у блокчейн-програмі. Крім криптобіржі, до альянсу також вступили China Unicom, China Telecom та People's Daily.

Очікується, що комерційний запуск BSN намічений на середину 2020 року

Інші новини