+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

На сторінці Metro Exodus у Microsoft Store з'явилася дата релізу

На сторінці Metro Exodus у Microsoft Store з'явилася дата релізу

На сторінці Metro Exodus у Microsoft Store з'явилася дата релізу. PC-версія гри стане доступна у згаданому магазині вже 9 червня, а раніше на PC її можна придбати тільки в Epic Games Store. У Steam проект з'явиться 15 лютого 2020 року, про що стало ясно після оголошення тимчасової ексклюзивності PC-версії Metro Exodus в сервісі розробників Fortnite.

Доречно згадати, що нещодавно компанія Microsoft оголосила про появу підписки Xbox Game Pass на PC. А дата релізу гри в Microsoft Store збігається з часом проведення презентації корпорації на Е3 2019. Саме на цьому заході було обіцяно розповісти більше про нові ігри для сервісу передплати. Можливо, 9 червня відбудеться запуск Xbox Game Pass на персональних комп'ютерах, а Metro Exodus увійде до бібліотеки доступних проектів. Поки це лише припущення, все з'ясується за кілька днів.

Microsoft неодноразово співпрацювала із Deep Silver. Нові частини "Метро" завжди анонсувалися на презентаціях корпорації, а геймплейні ролики записувалися з Xbox. Видавець серії Metro заявлений партнером Xbox Game Pass, що також натякає на появу останньої частини в сервісі. Презентація Microsoft розпочнеться 9 червня о 23:00

Інші новини

Найкраща ціна