+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

На ринок вийшов новий продукт - Acronis vmProtect 9

Завдяки визнанню технології Acronis vmProtect є найшвидшим способом створення резервних копій та відновлення віртуальних машин VMware®. Резервне копіювання без додаткових агентів з підтримкою технологій VMware API для захисту даних Data Protection (VADP), CBT (Changed Block Tracking), гарячого підключення та прямого доступу до мереж зберігання даних SAN гарантує швидкий та ефективний спосіб резервного копіювання та відновлення даних.

>

Acronis vmProtect 9 — єдине рішення, яке дозволяє повністю захистити середовище VMware. Це забезпечує резервне копіювання та реплікацію віртуальних машин, а також відновлення серверів ESXi. Повна підтримка Microsoft® Exchange Server, SQL Server®, SharePoint®, Active Directory® та інших програм. Виймання окремих файлів або елементів із резервних копій Exchange або SharePoint.

Оновіть ПЗ зараз безкоштовно. Ви отримаєте такі нові можливості вдосконаленого рішення для захисту віртуальних середовищ, як розширена підтримка Microsoft® Exchange Server, SQL Server, SharePoint та Active Directory, завдяки якій ваше ПЗ зможе успішно працювати! Acronis разом з VMware також продовжують акцію, за якою ви можете придбати продукти для захисту даних у віртуальних середовищах Acronis Backup & Recovery® 11.5 Virtual Edition для VMware® vSphere та новий Acronis vmProtect™ 9 зі знижкою до 30%. Акцію продовжено до 30 вересня 2013 року

Інші новини