+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco представила технології повсюдної безпеки на щорічній конференції Cisco Live

Для всього набору мережних рішень Cisco були представлені такі оновлення:

  • За допомогою об'єднаних можливостей рішень Cisco AnyConnect та Cisco AMP для кінцевих пристроїв замовники, які застосовують Cisco AnyConnect 4.1 VPN Client, тепер можуть легко використовувати і нарощувати можливості безперервного і ретроспективного захисту кінцевих пристроїв c VPN від удосконалених загроз.
  • Рішення на базі функцій FirePOWER для маршрутизаторів Cisco з інтегрованими сервісами (Cisco Integrated Services Routers – ISR) надають централізовано керовану систему запобігання вторгненням нового покоління (NGIPS) та систему покращеного захисту від загроз (Cisco AMP). Ці рішення орієнтовані на такі обчислювальні інфраструктури, де не завжди можна застосовувати виділені пристрої для безпеки.
  • Також Cisco впроваджує численні технології безпеки безпосередньо в мережеву інфраструктуру, що дозволяє отримати покращені можливості моніторингу для швидкої ідентифікації користувачів та пристроїв, які потенційно можуть бути пов'язані з порушеннями нормальних робочих процесів та навіть загрозами для мережі та додатків.

Крім того, Cisco анонсувала ще кілька нововведень:

  • Рішення Hosted Identity Services (забезпечує надійний, цілодобово доступний хмарний сервіс для Cisco Identity Service Engine – платформи управління безпековими політиками) уніфікує, автоматизує та захищає функції контролю мережевого доступу).
  • Екосистема pxGrid Ecosystem розширилася на одинадцять нових партнерів і включила кілька нових груп технологій, що охоплюють, наприклад, хмарну безпеку та управління продуктивністю мереж і додатків. Рішення pxGrid є розробленою компанією Cisco архітектурою обміну контекстною інформацією, завдяки якій різні платформи, що забезпечують інформаційну безпеку, можуть обмінюватися даними для покращення загальної ефективності своєї роботи з виявлення загроз та протидії їм.

Нові рішення компанії Cisco для безпеки постачальників послуг включають такі пропозиції:

  • Інтегрована платформа Cisco Firepower 9300 є високопродуктивним, масштабованим, модульним, багатофункціональним рішенням операторського класу, спроектованим спеціально для постачальників послуг .
  • Розширені можливості покращеної оркестрації та хмарних технологій уможливлюють легку інтеграцію нових рішень Cisco для інформаційної безпеки з архітектурою Cisco, зі сторонніми SDN/NFV рішеннями, а також з Cisco Adaptive Security Appliance Virtual (ASAv), Cisco Network Service Orchestrator (NSO) та Application-Centric Infrastructure (ACI). в перспективі. Додатково впроваджено підтримку МСЕ серії Cisco ASA та стороннього рішення від компанії Radware для протидії DDoS-атакам.

 

Інші новини