+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Мультимедійний проект "Лабораторії Касперського" Earth 2050 пропонує поділитися баченням того, як виглядатиме світ протягом наступних 30 років.

Мультимедійний проект "Лабораторії Касперського" Earth 2050, що спрощує можливість людям у всьому світі ділитися своїми прогнозами на майбутнє та пропонує користувачам голосувати за кращі проекти, дає футуристичний образ того, як виглядатиме світ протягом наступних 30 років. Експерти оновили Earth 2050, увімкнувши уявні панорами Дубая, Нью-Йорка. Проект запустив прості функції завантаження та спільного використання. Завдяки своїй популярності за останні дев'ять місяців проект отримав понад мільйон переглядів.

Тепер користувачам доступно кілька нових панорам, які дозволяють їм поглянути на те, як, на думку футурологів, Нью-Йорк та Дубай можуть виглядати приблизно через 10, 20 та 30 років. Проект тепер включає функцію, яка дозволяє користувачам оцінювати прогнози футуролога та допомагати зрозуміти, які прогнози можуть бути більш реалістичними. Поодинокі передбачення, панорами, графічні роботи або профілі авторів тепер можна розділити соціальними каналами, щоб користувачі могли обмінюватися ідеями один з одним.

"Ми намагаємося краще зрозуміти, що насправді думають користувачі. Завдяки змінам у проекті ми виявляємо набагато більше відгуків, ніж раніше, і в останні місяці ми побачили, що люди дійсно зацікавлені в обміні своїми баченнями та думками", - сказав Владислав Бірюков, керівник відділу споживчих соціальних мереж "Лабораторії Касперського".

Проект Earth 2050 також отримав нагороду Red Dot Best of the Best. "Ми пишаємося тим, що цей проект привернув увагу не лише футурологів, а й дизайнерської спільноти. Ми завжди вважали, що майбутнє набагато легше зрозуміти через зображення, ніж через текст, тому ми вибрали концепцію візуального дизайну, і дуже приємно бачити, що спільнота підтримує цей підхід, – продовжив Владислав Бірюков. - Сайт розроблений, щоб змусити людей замислитися над тим, яким може бути майбутнє, і що ми можемо зробити сьогодні, щоб зробити його кращим. Зрозуміло, ми розуміємо, що передбачити подальший шлях важко, як прогнозувати погоду на рік уперед. Тим не менш, ми сподіваємося, що погляд у майбутнє може допомогти нам уникнути деяких потенційних глобальних проблем, з якими ми можемо зіткнутися.

Інші новини

Найкраща ціна