+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Mozilla розпочала тестування нового продукту для Firefox, що дозволяє переглядати сайти без реклами

Mozilla розпочала тестування нового продукту для Firefox, що дозволяє переглядати сайти без реклами

Mozilla в рамках ініціативи по створенню платних сервісів початку тестування нового продукту для Firefox, що дозволяє переглядати сайти без реклами та просуває альтернативний спосіб фінансування створення контенту. Вартість використання сервісу складає $4.99 на місяць.

Основна ідея полягає в тому, що користувачам сервісу не показується реклама на сайтах, а фінансування створення контенту здійснюється завдяки платній підписці. Отримані кошти розподіляються між партнерами, що беруть участь в ініціативі, залежно від їх затребуваності користувачами.

Додатково передплатникам також надаються аудіоверсії статей, що синхронізуються між пристроями закладки, система рекомендацій та додаток для пошук цікавого контенту. Наприклад, користувач може почати читати статтю будинку на ПК, після чого продовжити читання в дорозі на смартфоні, а якщо він за кермом, то перейти на аудіовідтворення. Сервіс розвивається на базі платформи, що розвивається проектом Scroll, на сайті якого можна запросити запрошення на підключення.

Інші новини