+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Movavi Video Suite оновлено до версії 14.

Movavi Video Suite 14, пакет програм для створення відео в домашніх умовах, отримав безліч довгоочікуваних функцій та новий інтерфейс. Головне вікно, як і раніше, розділене на кілька вкладок залежно від типу файлів: Відео, Аудіо, Фото, Дані. У вкладці Екстра користувачі знайдуть посилання на додаткові матеріали, такі як: посібник зі зйомки та швидкого монтажу відео, пакети додаткових спецефектів тощо.

Нові можливості Movavi Video Suite 14:

Оновлений відеоконвертер Movavi фокусується на додаванні відео найкращої якості при збереженні високої швидкості обробки файлів. Перетворення звичайних SD файлів у відео стандарту HD та Full HD без втрати якості вихідного відео. Крім того, додано підтримку конвертації 4K Ultra HD матеріалів та збереження відео в стандарті 4K у форматах .mpg, .mp4, і .webm.

Крім рекордної швидкості конвертер дозволяє досягти істотного поліпшення якості зображення за допомогою ручних налаштувань або фільтрів Автокорекція, Автоконтраст та Автобаланс білого. Вирівняти аудіодоріжку тепер можна за допомогою опції Нормалізувати звук". Крім того, користувачі можуть додавати на відео текстовий або графічний логотип, вставляти субтитри з вибором їх кодування. Крім відеофайлів, музики та DVD-дисків, програма тепер дозволяє конвертувати фотографії та ілюстрації у 14 графічних форматах: JPEG, PNG, TIFF, BMP, GIF та ін. Це також означає, що будь-який відеофайл або його фрагмент можна за кілька секунд перетворити на GIF-анімацію, щоб поділитися ним у соціальних мережах ВКонтакте, Twitter , Google+, платформах Tumblr, LiveJournal, LiveInternet та багатьох інших.

Відеолюбителі оцінять нові опції титрів, які тепер можна обертати в будь-якому напрямку, додавати до них різноманітні підкладки та швидко змінювати розмір напису, просто розтягуючи або стискаючи її на екрані попереднього перегляду. Також до відеоредактора додано автоматичне усунення черезрядковості для MPEG файлів та покращено стабільність програми.

Інструмент для відеозахоплення Screen Capture тепер може записувати онлайн-вебінари, відеодзвінки Skype та інші аналогічні сервіси для відкладеного перегляду завдяки одночасному запису динаміків та мікрофону. Запис можна вмить обрізати з двох сторін і зберегти в будь-якому потрібному форматі для ПК або мобільного пристрою. Програма дозволяє відразу зберігати захоплене з екрана відео як GIF-анімацію, знімати скріншоти прямо під час запису та підсвічувати курсор миші за допомогою різних ефектів. Для рамки захоплення додано кілька стандартних розмірів онлайн-плеєрів для зручності запису роликів з YouTube та інших відеохостингів.

Інші новини