+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Моніторинг температури GPU, оновлений пошук та зміна назв віртуальних робочих столів - вийшла свіжа інсайдерська збірка Windows 10 під номером 18963

Моніторинг температури GPU, оновлений пошук та зміна назв віртуальних робочих столів - вийшла свіжа інсайдерська збірка Windows 10 під номером 18963

Вийшла свіжа інсайдерська збірка Windows 10 під номером 18963, яка поки що доступна в рамках Fast Ring. І в ній, як виявилось, чимало цікавого. Зокрема, нововведення включають моніторинг температури графічного процесора безпосередньо в Диспетчері завдань, а також деякі інші аспекти.

Повідомляється, що ця можливість поки що працює тільки для дискретних відеокарт. Однак сам факт її появи дуже примітний, адже тепер не треба ставити сторонній софт, щоб відстежувати нагрівання. Зручна дрібниця.

Ще однією новинкою стало покращення пошуку в Windows 10. Тепер система стала розумнішою і навчилася виявляти та виправляти помилки правопису при введенні імені файлу чи папки. Наприклад, раніше система не могла сприймати запити вид «powerpiont» та «exce;», але тепер пошук автоматично поправив їх у «powerpoint» та «excel» відповідно. Цікаво, що ця функція доступна не тільки для випробувачів, але і для роздрібної версії Windows 10 в англомовних країнах. Правда, це зміна на стороні сервера, тому для роботи буде потрібно вихід в Інтернет.

Нарешті, у збірці 18963 додалася можливість перейменовувати віртуальні робочі столи. Поки що вона доступна приблизно половині учасників програми тестування, але в майбутньому це зміниться. Також є чимало дрібних змін, у тому числі доопрацювань, покликаних спростити процес зміни облікового запису Windows.

Інші новини