+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Mobile Web Capture – SDK для смартфонів - Abbyy представила SDK для мобільного веб-доступу до онлайн-сервісів

Mobile Web Capture – SDK для смартфонів - Abbyy представила SDK для мобільного веб-доступу до онлайн-сервісів

Abbyy розробила Mobile Web Capture - SDK для смартфонів, що допомагає віддалено обслуговувати клієнтів у магазинах, сервісах для оренди автомобілів, готелях, телекомунікаційних та інших компаніях. Новий продукт працює прямо в браузері смартфону, тому компаніям не обов'язково створювати та підтримувати власні мобільні програми для реєстрації користувачів.

Інтелектуальна технологія Abbyy обробляє будь-які документи в реальному часі, покращує якість зображень та робить дані доступними для розпізнавання, вилучення та аналізу. В результаті компанії отримують можливість залучати більше клієнтів за допомогою мобільних технологій.

Mobile Web Capture вбудовується в будь-який онлайн-сервіс для обробки клієнтських документів. Новому користувачеві достатньо зайти на сайт компанії через мобільний браузер Chrome або Safari.

Клієнт наводить камеру на необхідний документ – наприклад, паспорт, посвідчення водія, кредитну картку, анкету покупця. Інтелектуальні алгоритми Abbyy знаходять документ у відеопотоці, визначають межі та попередньо обробляють зображення. Користувачеві залишається лише натиснути на кнопку та надіслати файл. У поєднанні з іншими технологіями інтелектуальної обробки інформації Abbyy Mobile Web Capture дозволяє повністю автоматизувати віддалену роботу з клієнтами – від подання документів до оплати товару або отримання послуги.

«Простота, зручність, інтерактивність стають вирішальними факторами при виборі сервісів, і особливо це помітно у самообслуговуванні. Abbyy Mobile Web Capture дозволяє компаніям по-новому збудувати взаємодія з клієнтами за допомогою смартфона: якщо раніше для участі у програмах лояльності, бронювання ресторану чи готелю, оплати квитків та отримання інших послуг потрібно було або вводити дані вручну, або встановлювати різні програми, то тепер обробити необхідні документи можна автоматично прямо на сайті компанії» .

Ключові можливості Abbyy Mobile Web Capture.

Автоматичне захоплення зображення. Щоб обробити документ, користувачеві не потрібно робити знімок, достатньо навести камеру смартфона. Підготовка зображень для подальшого розпізнавання. Технологія визначає контури документа та дозволяє обрізати зображення за його межами.

Mobile Web Capture працює за допомогою JavaScript, що значно спрощує розробку та інтеграцію із сайтами компаній. Готові приклади коду для інтеграції з іншими рішеннями та продуктами для інтелектуального оброблення інформації – як для мобільних пристроїв, так і для ПК. Продукт не потребує встановлення пристрою користувача.

Інші новини