+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Windows Virtual Desktop. Microsoft запропонувала сервіс для запуску ОС у хмарі

Microsoft Windows Virtual Desktop. Microsoft запропонувала сервіс для запуску ОС у хмарі

Запрацював сервіс Microsoft Windows Virtual Desktop, що дозволяє запускати віртуальні робочі столи Windows 7 і Windows 10 у хмарі.

Цим продуктом компанія Microsoft відходить від традиційного поширення операційних систем, що встановлюються на комп'ютерах, і переходить на модель оренди Windows за допомогою хмарної інфраструктури. Оглядачі ComputerWorld навіть припустили, що Windows Virtual Desktop покладе край звичним настільним ПК-платформам.

Windows Virtual Desktop — це сервіс Microsoft 365, що дозволяє запускати сучасні робочі столи на платформі Azure. Microsoft називає новинку єдиним хмарним сервісом для розгортання розрахованого на багато користувачів середовища Windows 10, оптимізованою для Office 365 ProPlus. Він включає безкоштовні розширені оновлення для безпеки Windows 7 Extended Security Updates.

За допомогою Windows Virtual Desktop ви можете розгортати Windows та Office на платформі Azure у потрібному масштабі за лічені хвилини, отримуючи вбудовані засоби безпеки та забезпечуючи відповідність вимогам законодавства, — зазначається у повідомленні Microsoft.

Софтверний гігант також використовує різні партнерські послуги для роботи свого сервісу. Наприклад, можна задіяти віртуальний робочий стіл Windows разом з Samsung DeX - функцією, яка дозволяє підключити телефон до монітора і використовувати його як робочий стіл.

Використовуючи корпоративну версію Windows 10, через Windows Virtual Desktop можна забезпечувати роботу кількох робітників столів, підключених до однієї і тієї ж віртуальної машини.

На початок квітня 2019 року сервіс доступний лише для бізнес-користувачів, а споживча версія очікується 2020-го. У ComputerWorld вважають, що до 2025 року Windows як звичайна настільна ОС стане нішевим продуктом

Інші новини