+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft вийшла на ринок програмного забезпечення для роботизованої автоматизації процесів RPA

Microsoft вийшла на ринок програмного забезпечення для роботизованої автоматизації процесів RPA

Microsoft вийшла на ринок програмного забезпечення для роботизованої автоматизації процесів. Відповідна функціональність з'явилася у продукті Power Platform, який поєднує сервіси розробки та інтеграції додатків та інструменти бізнес-аналітики.

Платформа отримала рішення для автоматизації процесів Power Automate, яке раніше називалося Microsoft Flow. Нова технологія тепер створює інтерфейсні роботи для автоматизації в будь-яких додатках, у тому числі не підтримують інтеграцію через API.

У Microsoft стверджують, що Power Automate здатний суттєво спростити автоматизацію процесів в організації, тому що для її налаштування не потрібне знання програмування: користувачеві потрібно лише продемонструвати виконання дії, які він хотів би автоматизувати.

Однією з найбільших проблем, з якими стикаються компанії, є масштабування та автоматизація бізнес-процесів — від оцифрування ручних та паперових процесів до автоматизації складних процесів, що охоплюють застарілі та сучасні програми, — каже корпоративний віце-президент із бізнес-додатків Microsoft — RPA в короткий термін стала ключовою технологією для вирішення багатьох із цих завдань, але, як правило, потрібна збірна солянка із сервісів автоматизації, які ще потрібно інтегрувати і якими потрібно керувати, перш ніж справжня робота може бути виконана».

Power Automate вирішує цю проблему завдяки спрощеному інтерфейсу, що дозволяє співробітникам створювати та відтворювати сценарії взаємодії програмного робота з людиною, а потім запускати ботів, які можуть автоматизувати виконання повсякденних функцій, йдеться у повідомленні Microsoft

Інші новини