+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустить власний браузер для macOS від Apple

Microsoft випустить власний браузер для macOS від Apple

Фірмовий браузер від Microsoft найближчим часом очікує "перезапуск" - програма отримає нову іконку, в якій вперше за 20 років не буде використовуватися буква "е", а також Microsoft Edge з'явиться не тільки на операційних системах сімейства Windows, але також та на macOS.

Реліз браузера намічений на 15 січня 2020 року. При цьому що важливо, Microsoft ще в грудні 2018 офіційно оголосила про те, що компанія відмовиться від веб-движка власної розробки і перейде на Chromium. Таким чином, компанія, по суті, анонсувала зовсім новий продукт, який лише зовні нагадуватиме колишній Edge — під капотом у нового браузера все влаштовано зовсім інакше. Також варто зазначити, що з квітня 2019 року браузер могли протестувати абсолютно всі охочі, а зараз компанія представила повноцінну передрелізну версію нового власного браузера.

Microsoft Edge прийшов на зміну стародавньому Internet Explorer в останній версії Windows - Windows 10. Спочатку компанія планувала будувати нову розробку на базі власних технологій, у тому числі і фірмового веб-движка, але в кінцевому підсумку прийшла до висновку, що куди продуктивніше скористатиметься вже наявними напрацюваннями. Так, завдяки зміні двигуна, браузер від Microsoft здатний використовувати розширення, написані для Google Chrome.

Інші новини

Найкраща ціна