+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила відеоролик як виглядатимуть прогулянки з додаванням віртуальної реальності

Microsoft випустила відеоролик як виглядатимуть прогулянки з додаванням віртуальної реальності

Microsoft випустила відеоролик, показуючи, як могли б виглядати справжні прогулянки з додаванням віртуальної реальності. Для цього користувачеві знадобиться лише експериментальна система, яка поєднує віртуальну реальність з відкритим фізичним середовищем - DreamWalker ("Лунатик").

Завдяки системі DreamWalker користувач не прив'язаний до однієї локації. Сама система складається з комп'ютера-рюкзака HP Omen, VR-окулярів Samsung Odyssey, контролера Windows Mixed Reality, датчиків глибини Intel Realsense, смартфону Xiaomi Mi 8 для визначення GPS-координат та додаткового акумуляторного блоку. Зібравши повністю все обладнання, користувач може безпечно дослідити віртуальний світ, прогулюючись реальному.

Вісім випробувачів перевірили прототип, прогулюючись з ним протягом 15 хвилин кампусом Microsoft, тоді як система розгортала перед ними одне з трьох середовищ віртуальної реальності: Нью-Йорк, пляж і прикордонне місто. З метою безпеки система постійно визначає положення користувача та інших у просторі за допомогою безлічі датчиків.

Що середа використовує різні візуальні підказки, щоб користувачі оминали перешкоди - наприклад, виділяючи їх загородженнями або дорожніми конусами. Крім того, система використовує жовті маркери та стрілки для позначення безпечних маршрутів, дозволяючи користувачам насолоджуватися досвідом віртуальної реальності.

Поки що малоймовірно, що нова система викличе серйозний інтерес у більшості користувачів гарнітур віртуальної реальності. Але Microsoft вважає, що за допомогою DreamWalker вони досліджують «Майбутнє, в якому люди проводять набагато більше часу у віртуальній реальності, навіть у ті моменти, коли вони переміщуються в реальному світі»

Інші новини