+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила оновлення для користувачів віртуальної клавіатури SwiftKey

Microsoft випустила свіже оновлення для користувачів віртуальної клавіатури SwiftKey

Microsoft випустила свіже оновлення для користувачів віртуальної клавіатури SwiftKey. Поки що це бета-версія, яка має номер 7.2.6.24 та додає деякі зміни та покращення.

Одним із основних оновлень можна вважати нову гнучку систему зміни розмірів клавіатури. Для її використання потрібно перейти в Інструменти > Установки > Розмір та відкоригувати клавіатуру під себе. Також було виправлено помилку, яка виявлялася на пристроях Samsung. Через цей баг на смартфонах і планшетах південнокорейської компанії відображалася порожня клавіатура.

Крім того, SwiftKey тепер дозволяє користувачам перемикати пошукову систему, яка використовується для пошуку. Ця можливість спочатку з'явилася торік, але тоді підтримувала лише Bing. Оновлення можна скачати з Google Play Store.

Раніше, відзначимо, релізна версія клавіатури отримала підтримку режиму інкогніто для пристроїв Android. Насамперед ця можливість довгий час була доступна лише у бета-версіях. Цей захист має покращити введення критично важливих даних на кшталт паролів, номерів банківських карток та іншого.

Така ж функціональність очікується у версії для Windows 10 – це станеться вже у квітні. Версія клавіатури для iOS поки що позбавлена ​​автоматичного режиму інкогніто, оскільки екосистема Apple достатньо закрита. Це не дозволяє випустити подібну клавіатуру.

Інші новини

Найкраща ціна