+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила оновлення для Windows Defender для виправлення проблеми з командою SFC/scannow

Microsoft випустила оновлення для Windows Defender для виправлення проблеми з командою SFC/scannow

Microsoft випустила оновлення для Windows Defender з метою виправити проблему з командою SFC/scannow, що спричиняє пошкодження файлів Windows Defender PowerShell.

Після встановлення липневого патчу для Windows Defender команда SFC/scannow переставала виконуватися та видавала таку помилку: «Windows Resource Protection виявив пошкоджені файли, але не зміг виправити деякі з них». Як виявилося, «пошкоджені файли» мали на увазі невідповідність хеша файлів Windows Defender PowerShell.

Згідно з нещодавно оновленим бюлетенем техпідтримки Microsoft, компанія випустила версію Windows Defender 4.8.1908, в якій вищезгадана проблема була успішно вирішена. «Після інсталяції оновлення файли PowerShell, що є частиною образу Windows, не змінюються і інструмент SFC їх не помічає. Підключені до інтернету комп'ютери, підписані на Windows Update, автоматично завантажать і встановлять оновлення», - повідомляється в бюлетені.

Проте, за словами користувачів Wilders Security Forums, просто встановити оновлення для вирішення проблеми не достатньо, потрібно ще запустити команди DISM:

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Інші новини