+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила нове збирання Windows 10 для програми Insiders Preview під номером 18945

Microsoft випустила нову збірку Windows 10 для програми Insiders Preview під номером 18945

Microsoft випустила нову збірку Windows 10 для програми Insiders Preview під номером 18945. І в ній з'явилася можливість доступу до локальних мережних служб із підсистеми Windows для Linux другої версії (WSL 2). Як відомо, ця підсистема є повноцінним ядром Linux з відповідною «обв'язкою». І тепер вона матиме доступ до localhost, що дозволить розширити можливості. Перед початком роботи потрібно лише вказати локальну IP-адресу.

Окрім цього, збірка дозволяє використовувати глобальні параметри конфігурації для WSL 2 і сторонні ядра системи замість того, що встановлено за замовчуванням у Windows 10. Таким чином, інтеграція Linux в «десятку» покращується. Цілком можливо, що в майбутньому додадуться нові можливості для цього.

При цьому зазначимо, що раніше ми повідомляли про збірку з номером 18945, в якій виявився новий варіант дизайну для меню «Пуск» і Центру управління. Однак з огляду на те, що це була збірка для внутрішнього тестування в Редмонді, її оперативно відкликали з каналів оновлення для інсайдерів. Адже туди вона потрапила помилково.

Багато користувачів вже розкритикували дизайн і заявили, що софтверний гігант просто скопіював оформлення графічного оточення KDE. Так чи інакше, поки не ясно, чи з'явиться така реалізація в осінньому оновленні чи навесні наступного року. Як варіант це може бути оформлення для гіпотетичної Windows Lite, про яку ходить стільки чуток.

Інші новини