+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила нову функцію для підсистеми WSL2 (Windows для Linux версії 2)

Microsoft випустила нову функцію для підсистеми WSL2 (Windows для Linux версії 2)

Microsoft випустила нову функцію для підсистеми WSL2 (Windows для Linux версії 2), що дозволяє налаштовувати глобальні параметри для всіх встановлених дистрибутивів на системі Windows 10. Для цього в папці %UserProfile% користувача необхідно буде створити файл конфігурації .wslconfig.

>

Оскільки всі дистрибутиви WSL2 запускаються на одній і тій же віртуальній машині, після створення файлу глобальної конфігурації він використовуватиметься для всіх дистрибутивів WSL2, встановлених у Windows 10. Дистрибутиви Linux, що працюють під WSL1, не будуть порушені цим файлом конфігурації. Для перегляду списку встановлених дистрибутивів WSL2, які стосуватимуться файлу глобальної конфігурації, потрібно ввести команду wsl-l-v.

Зазначені користувачем параметри використовуватимуться лише після того, як він створить файл конфігурації та перезапустить дистрибутив Linux.

Також з'явилася можливість вказати кастомне ядро ​​Linux для використання із встановленими дистрибутивами. У рамках випуску WSL2 компанія Microsoft також виклала своє ядро ​​Linux для загального доступу на репозиторії GitHub. Користувачі можуть перекомпілювати ядро ​​для включення певного модуля або патча. Достатньо скомпілювати кастомне ядро, зберегти його в Windows 10, а потім використовувати опцію kernel = для вказівки повного шляху до ядра. Після перезапуску дистрибутива Linux WSL2 буде використовувати це ядро.

Інші новини

Найкраща ціна