+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила накопичувальне оновлення для програмної платформи Windows 7

Корпорація Майкрософт випустила сукупне оновлення для програмної платформи Windows 7

Microsoft випустила сукупне оновлення для програмної платформи Windows 7, підтримка якого закінчилася на початку минулого року. Він призначений для учасників програми Extended Security Updates, в якій зареєстровані пристрої Windows 7 продовжують отримувати оновлення за певну плату.

На додаток до оновлень безпеки, випущених в рамках Patch Tuesday, KB5001335 містить виправлення відомих помилок на програмній платформі. Зокрема, патч вирішує проблему з часовими поясами.

В цілому накопичувальне оновлення для Windows 7 усуває різного роду вразливості, які могли бути використані зловмисниками при проведенні атак на комп'ютери під управлінням застарілої операційної системи. Також виправлено проблему, яка перешкоджала встановленню щомісячних сукупних оновлень на пристроях, які не були налаштовані на отримання оновлень через програму ESU.

Що стосується самої програми ESU, то вона орієнтована на корпоративних користувачів Windows 7, які з якихось причин не можуть або не хочуть переходити на використання поточної версії платформи. Програма Advanced Security Update дозволяє своєчасно отримувати актуальні патчі безпеки, але нові можливості для Windows 7 вже давно не випускаються. Згідно з повідомленнями, в даний час до 20% комп'ютерів Windows у світі працюють під керуванням Windows 7.

Інші новини

Найкраща ціна