+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила кросплатформове середовище машинного навчання ML.NET 1.0 RC (Release Candidate)

Microsoft випустила кросплатформове середовище машинного навчання ML.NET 1.0 RC (Release Candidate)

ML.NET — це кроссплатформенна середовище машинного навчання з відкритим вихідним кодом (Windows, Linux, macOS) для розробників .NET. Працюючи з ML.NET, розробники можуть використовувати існуючі інструменти та навички для розробки та впровадження AI у свої програми, створюючи користувальницькі моделі машинного навчання для поширених сценаріїв, таких як Sentiment Analysis, Recommendation, Image Classification та багато іншого!

/>Microsoft оголосила про випуск ML.NET 1.0 RC (Release Candidate) (версія 1.0.0-preview), яка є останнім прев'ю-релізом перед випуском остаточної версії ML.NET 1.0 RTM у 2 кварталі 2019 року.

Скоро Microsoft завершить першу віху цікавого розвитку, яка розпочалася у травні 2018 року, коли Microsoft випустила ML.NET 0.1 з відкритим вихідним кодом.

Оновлення таймфрейму ML.NET 1.0 RC

  1. Компоненти TensorFlow
  2. компоненти Onnx
  3. Компоненти TimeSeries
  4. Компоненти рекомендаційРозділ Stable та Preview-версії ML.NET: ML.NET 1.0 та основна частина функціоналу ML.NET (близько 95%) буде випущена у вигляді стабільного складання Stable (версія 1.0).

   Тим не менш, є кілька наборів функцій, які ще не будуть перебувати в стані RTM при випуску ML.NET 1.0. Це фічі, які поки що зберігають статус Preview. Вони вийдуть у 0.12.0-preview.

   Нижче перераховані основні фічі, які продовжать роботу в режимі попереднього випуску після випуску ML.NET 1.0 (0.12 version packages):
 • IDataView перенесений у простір імен Microsoft.ML: Однією зі змін у Цей випуск є те, що ми, на основі отриманих нами відгуків, перемістили IDataView назад у простір імен Microsoft.ML.
 • Поліпшення підтримки TensorFlow: TensorFlow це система машинного навчання з відкритим вихідним кодом, яка використовується для сценаріїв глибокого навчання (таких як комп'ютерний зір та обробка природної мови). ML.NET підтримує використання моделей TensorFlow, але у ML.NET версії 0.11 було кілька проблем, які були виправлені у версії 1.0 RC.

Критичні зміни в ML.NET 1.0 Release Candidate

Якщо ви використовуєте ML.NET у своїй програмі і хочете перейти в продакшн, ви можете поспілкуватися з інженером з команди ML.NET, щоб:

 • Отримати допомогу в успішній реалізації ML.NET у вашому додатку.
 • Залишити відгук про ML.NET.
 • Продемонструвати свою програму і, можливо, розмістити його на домашній сторінці ML.NET, у блозі .NET або іншому каналі Microsoft.

Підготуйтеся до випуску ML.NET 1.0

Як згадувалося, ML.NET 1.0 вже майже готовий! Ви можете підготуватися до випуску, вивчивши такі ресурси:

Почніть вивчення ML.NET

Далі, заглиблюючись, вивчіть деякі інші ресурси:

 • Навчальні посібники та ресурси в Microsoft Docs ML.NET Guide
 • Приклади додатків, що використовують ML.NET, у репозиторії machinelearning-samples на GitHub
 • Посібники «How to», які показують, як використовувати ці API для різних сценаріїв

Ви можете залишати фідбек з будь-якими питаннями, пропозиціями чи покращеннями в репозиторії ML.NET на GitHub. Це допоможе нам покращити ML.NET і зробити .NET відмінною платформою для машинного навчання.

Інші новини

Найкраща ціна