+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила щомісячні накопичувальні оновлення для всіх підтримуваних операційних систем

Корпорація Майкрософт випустила щомісячні сукупні оновлення для всіх підтримуваних операційних систем

Оновлення спрямоване на виправлення виявлених помилок і виправлення вразливостей. Оновлення вже доступні в службі Windows Update.

Ключові моменти

  • Оновлення для підвищення безпеки при виконанні основних операцій Windows.

  • Удосконалення системи безпеки Windows OLE (складені документи).

  • Оновлює безпеку драйверів Bluetooth.

Оновлення стека обслуговування Windows 10 - 19041.985 і 19042.985 
  • Це оновлення покращує стек обслуговування , компонент, який інсталює оновлення Windows. Обслуговування оновлень стека забезпечує надійний і надійний стек обслуговування, щоб ваші пристрої могли отримувати та встановлювати оновлення Microsoft.

Windows 10 версії 20H2

Це оновлення системи безпеки призначене для підвищення продуктивності операційної системи. Основними змінами в цьому оновленні є:

  • Ця збірка містить всі поліпшення в Windows 10 версії 2004.

  • У цьому випуску не було виявлено жодних додаткових випусків.

Windows 10 версії 2004

Примітка: Цей випуск також містить оновлення для Microsoft HoloLens (збірка ОС 19041.1146), випущені 11 травня 2021 року . Microsoft випустить оновлення безпосередньо для клієнта Windows Update для підвищення надійності Windows Update на пристроях Microsoft HoloLens, які не були оновлені до цієї останньої збірки ОС.

Це оновлення системи безпеки призначене для підвищення продуктивності операційної системи. Основними змінами в цьому оновленні є:

  • Оновлення системи безпеки для фреймворку програм Windows, ядра Windows, медіафайлів Windows, механізму сценаріїв Microsoft і кремнієвої платформи Windows.

Якщо попередні оновлення вже інстальовано, на вашому пристрої будуть завантажені та встановлені лише нові виправлення в цьому пакеті.

Щоб отримати додаткові відомості про усунені вразливості системи безпеки, перегляньте новий веб-сайт Посібника з оновлення системи безпеки.

Удосконалення служби Windows Update

Microsoft випустила оновлення безпосередньо для клієнта Windows Update для підвищення надійності. На всіх пристроях Windows 10, налаштованих на автоматичне отримання оновлень від служби Windows Update, включаючи пристрої під керуванням випусків Windows 10 Enterprise і Windows 10 Pro, буде запропоновано останнє оновлення функцій Windows 10, залежно від сумісності пристроїв і політики відстрочки служби Windows Update для бізнесу. Це не стосується довгострокових випусків служби.

Відомі проблеми з цим оновленням

Спосіб вирішення проблеми 

Під час оновлення пристрою під керуванням Windows 10, версії 1809 або новішої до новішої версії Windows 10 сертифікати системи та користувача можуть бути втрачені. Це вплине на пристрої лише в тому випадку, якщо вони вже встановили останнє сукупне оновлення (LCU), випущене 16 вересня 2020 року або новішої версії, і продовжать оновлення до пізнішої версії Windows 10 з носія або з джерела інсталяції, на якому не встановлено LCU, випущений 13 жовтня 2020 року або новішої версії. В першу чергу це відбувається, коли керовані пристрої оновлюються за допомогою застарілих пакетів або носіїв за допомогою засобу керування оновленнями, такого як WSUS або Диспетчер конфігурації Microsoft EndPoint. Це також може статися при використанні застарілих фізичних медіа-зображень або ISO, які не мають інтегрованих останніх оновлень.

Примітка Пристрої, які використовують службу Windows Update для бізнесу або підключаються безпосередньо до служби Windows Update, не мають ефекту. Будь-який пристрій, підключений до Windows Update, завжди повинен отримувати останні оновлення функцій, включаючи останню версію LCU, без зайвих слів.

Якщо ви вже зіткнулися з цією проблемою на своєму пристрої, ви можете виправити її у вікні Видалення, повернувшись до попередньої версії Windows, використовуючи інструкції тут. Залежно від конфігурації середовища та версії, до якої ви оновлюєте, це може зайняти 10 або 30 днів. Після того, як проблема буде вирішена у вашому середовищі, вам потрібно буде оновитися до пізнішої версії Windows 10. Примітка У вікні видалення ви можете збільшити кількість днів, необхідних для повернення до попередньої версії Windows 10, використовуючи команду DISM /Set-OSUninstallWindow. Цю зміну потрібно внести до того, як буде розширено вікно видалення за замовчуванням. Для отримання додаткової інформації дивіться варіанти командного рядка для видалення операційної системи DISM.

Ми працюємо над вирішенням цього питання, і найближчими тижнями будемо надавати оновлені пакети та оновлені медіа.

Якщо редактор засобів вводу (IME) Microsoft використовується для введення символів kandi у програмі, яка автоматично дає змогу вводити символи фурігану, можливо, ви не вкажете правильні символи фурігану. Можливо, вам доведеться ввести символи Фурігана вручну.

Примітка Уражені програми використовують функцію ImmGetCompositionString().

Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми і надамо оновлення в майбутньому випуску.

На пристроях Windows, створених на настроюваних автономних носіях або настроюваному образі ISO, це оновлення може видалити старі версії Microsoft Edge, але вони не будуть автоматично замінені новим Microsoft Edge. Ця проблема виникає лише в тому випадку, якщо власні офлайн-медіа-образи або isOs створюються шляхом переповнення цього оновлення до образу без встановлення оновлення системи автономного обслуговування (SSU), яке було випущено 29 березня 2021 року або пізніше.

Примітка Пристрої, які підключаються безпосередньо до служби Windows Update для отримання оновлень, не зачіпаються. До них відносяться пристрої, на яких використовується служба Windows Update для бізнесу. Будь-який пристрій, що підключається до Windows Update, завжди повинен отримувати останню версію SSU і останнє накопичувальне оновлення (LCU) без зайвих слів.

Щоб уникнути цієї проблеми, обов'язково спочатку запустіть SSU, випущений 29 березня 2021 року або пізніше, в користувальницький офлайн-носій або зображення isO, а потім змийте потік LCU. Для цього з об'єднаними пакетами SSU і LCU, які зараз використовуються для Windows 10, версії 20H2 і Windows 10 версії 2004, необхідно витягти SSU з об'єднаного пакета. Щоб отримати використання SSU, виконайте такі дії:

  1. Витяг з кабіни з msu за допомогою цього командного рядка (наприклад, за допомогою пакета для KB5000842): розділити на Windows10.0-KB5000842-x64.msu /f:Windows10.0-KB5000842-x64.cab <path>

  2. Витягніть SSU з раніше витягнутої кабоші за допомогою цього командного рядка: smash Windows 10.0-KB5000842-x64.cab /f:* <path>

  3. У цьому прикладі у вас буде таверна СБУ під назвою СБУ-19041.903-x64.cab. Перетягніть цей файл на зображення в автономному режимі, а потім в LCU.

Якщо ви вже стикалися з цією проблемою при установці ОС за допомогою уражених користувацьких носіїв, виправити її можна, безпосередньо встановивши новий Microsoft Edge. Якщо вам потрібно розгорнути новий Microsoft Edge для бізнесу, дивіться Завантажити і розгорнути Microsoft Edge для бізнесу.

Невелика група користувачів повідомила про погану продуктивність гри після установки цього оновлення. Більшість користувачів, яких торкнулася ця проблема, працюють в повноекранному або безграничному режимах і використовують кілька моніторів.

Ця проблема вирішується шляхом відкату відомих проблем (KIR). Зауважте, що для автоматичного поширення дозволів на споживчі та неавторизовані бізнес-пристрої може знадобитися до 24 годин. Перезавантаження пристрою може прискорити нанесення дозволу на пристрій. Для пристроїв із керованою корпоративною версією, на яких інстальовано оновлення та з якою пов'язана ця проблема, можна вирішити цю проблему, інсталювавши та настроївши настроювану групову політику.

Примітка Пристрої повинні бути перезапущені після того, як ви налаштуєте спеціальну групову політику. Щоб отримати додаткову довідку, перегляньте довідку з розгортання відкочування відомих проблем за допомогою групової політики. Загальні відомості про використання групової політики наведено в огляді групової політики.

Інсталяція цього оновлення

випуск каналу

Доступні

Наступний крок

Служба Windows Update і служба Microsoft Update

Так

Ні. Це оновлення буде завантажено та інстальовано автоматично зі служби Windows Update.

Оновлення Windows для бізнесу

Так

Ні. Це оновлення буде завантажено та встановлено автоматично зі служби Windows Update відповідно до налаштованих політик.

Каталог оновлень Microsoft

Так

Щоб отримати окремий пакет для цього оновлення, перейдіть на веб-сайт каталогу Microsoft Update .

Служби оновлення Windows Server (WSUS)

Так

Це оновлення автоматично синхронізується з WSUS, якщо ви налаштуєте продукти та класифікації наступним чином :

Продукт: Windows 10, версії 1903 і новіших

Класифікація: оновлення системи безпеки

Інші новини

Найкраща ціна