+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила емулятор для HoloLens 2, що дозволяє тестувати програми на комп'ютері без використання пристрою HoloLens

Microsoft випустила емулятор для HoloLens 2, що дозволяє тестувати програми на комп'ютері без використання пристрою HoloLens

Microsoft випустила емулятор для HoloLens 2, який дозволить тестувати програми на комп'ютері без використання самого пристрою змішаної реальності. HoloLens Emulator є дуже корисним продуктом з огляду на високу вартість гаджета — $3500.

Емулятор використовує віртуальну машину Hyper-V. Дані, які подаються людиною або навколишнім середовищем і зазвичай зчитуються датчиками на HoloLens, в емуляторі імітуються за допомогою клавіатури, миші або контролера Xbox. Програми не потребують модифікації для запуску на емуляторі і не знають, що вони не працюють на реальному HoloLens, - йдеться в повідомленні Microsoft.

Компанія опублікувала відеоролик, у якому показує HoloLens Emulator у дії. Як можна бачити, програма більше схоже на інтерфейс користувача Windows Mixed Reality. Це логічно з огляду на те, що платформа Windows Mixed Reality ще була тільки в проекті, коли виходила версія емулятора для першого покоління гарнітури HoloLens.

Програма інтегрована з середовищем Visual Studio і дозволяє реалізувати наступні команди:

  • Іти вперед, назад, ліворуч і праворуч. Потрібно натискати клавіші W, A, S та D на клавіатурі або лівий стик на контролері Xbox.
  • Подивитися вгору, вниз, ліворуч та праворуч. Натискати та перетягувати курсор миші, використовувати клавіші зі стрілками на клавіатурі або правий стик на контролері Xbox.
  • Жести у повітрі. Клацнути правою кнопкою миші, натиснути клавішу Enter на клавіатурі або використовувати кнопку A на контролері Xbox.
  • Жест «розквіт» (у середовищі HoloLens є еквівалентом натискання клавіші Windows). Натиснути клавішу Windows або клавішу F2 на клавіатурі або натиснути кнопку B на контролері Xbox.
  • Прокручування рухом руки. Утримувати натиснутою клавішу Alt, утримувати праву кнопку миші та перемістити мишу вгору/вниз або на контролері Xbox утримувати правий тригер та кнопку A та перемістити правий стик вгору та вниз.

Інші новини